Ocieplenie uwaga: Jeśli podobają ci się inne różne modele,proszę kliknąć na zdjęcia, jak pokazano poniżej, bezpośrednio!

Licznik Top Long Life Small Soft Ice Cream Make Machine Commercial Home Table Ice Cream Maker 220 W Z 1 smakiem

Wprowadzenie handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem: 1 загонщик – загонщик stali nierdzewnej jakości żywności 2

Zaimportowane akcesoria sedno-kliknij i skorzystaj znany na całym świecie kompresor,skutecznie zadbać o żywotność maszyn 3 zapasowa funkcja - zadbaj o bezpieczeństwo i higienę płyn do lodów. 4 Wymieszać niską funkcję alarmu - efektywnie obniża tempo mrożonego liberalizmu cylindra 5 - mieszadło w хоппере może utrzymać konsystencję płynu do lodów,dobrze współpracuje z pre-chłodzić.

Cechy handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem: 1 przyjazna cyfrowy pracując panel 2 Inteligentny system sterowania 3 regulacja twardości 4 nad niniejszym ochroną/ochroną od niższego napięcia 5 marznięcie cylinder zapobiega i chroni 6 mocno automatyczny ,łatwy do czyszczenia

Parametr techniczny handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem: numer modelu KN-22W miękka maszyna do lodów moc(W) 1050W napięcie prądu(V) 220/110V 50/60HZ pojemność 16-22L/H typ chłodzenie powietrzem waga 45kg Хладоагент R22/R404/R410A środowisko życzliwa rozmiar 554*210*740mm

Wyświetlacz obrazu handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem:

Szczegóły obrazu handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 Smakiem:

Jak działać tenis mini miękki automat do lodów 1 twórca smaków lodów: Krok 1 gotowy do взбиванию, proszek do lodów, proszki gaśnicze, woda, jajko ciasto.Krok 2 Wymieszać czystą wodę z proszkiem do lodów w proporcji. (1 kg mąki z 2,5-3 l wody) Krok 3 ubić trzepaczką aż do całkowitego rozpuszczenia proszku w wodzie Krok 4: otwórz pudełko akcesoria i zaznacz trzy press-baru Krok 5 Magiczna głowica z wrzącej wody ładowany jest w trzy wyjścia maszyny Krok 6 wlać dwa rodzaje mieszanki do lodów w dwa siłowniki Krok 7 Naciśnij przycisk chłodzenia, aby uruchomić samochód Krok 8 gdy współczynnik formowania dotrze do osiemdziesięciu pięciu procent lub więcej, lody można włączyć i dziewięćdziesiąt dziewięć procent przestaną działać.

Zdjęcia opakowania handlowego domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem:

Opinie klientów handlowo domowego producenci lodów 220V tabeli z 1 smakiem:

Profil firmy: 1 Nasza firma--ZHENGZHOU znać maszynerię, ma bogate doświadczenie w dziedzinie eksportu w ciągu wielu lat. 2 z przewagą dobrej reputacji i dużych rozmaitość wysokiej jakości i niedrogie produkty, dostarczyliśmy maszyny do Ameryki, UE, Amerykę Południową i Południowo-Wschodnią Azję, itp. i dobrze widziane nasz klient.

Komentarze: 1 cenimy sobie każdego klienta.W ten sposób, twoja opinia jest bardzo ważna dla nas. 2 Jeśli jesteś zadowolony z naszym towarem, proszę, poświęć jedną minutę, aby pozostawić pozytywną opinię z 5 gwiazdami.Będziemy wdzięczni za twoją dobroć. 3 Jeśli napotkasz żadnych problemów w korzystaniu z naszego produktu, prosimy o kontakt z nami, zanim wystawisz jakieś neutralne lub negatywne opinie.Wymyślimy dla ciebie wszelkie problemy. 4

Aby powrócić z powrotem klientów, oferujemy duże zniżki i piękny prezent, aby podziękować za wsparcie.

Płatność maszyny do lodów 1 twórca lodów zapachów: proszę zwrócić uwagę: 1 Jeśli chcesz, abyśmy pomogli ci zorganizować transport i dostawę w najbliższy port morski, Proszę wybrać wysyłkę drogą morską (port morski w port morski); jeśli chcesz,abyśmy pomogli ci zorganizować transport i dostawę na twoje najbliższe lotnisko,Proszę wybrać przesyłkę samolotem (lotnisko w port lotniczy ) ; jeśli chcesz, abyśmy pomogli ci zorganizować transport i wysyłka na adres domowy, Proszę wybrać przesyłkę internationalexpress, suchasTNT, DHL, FEDEX (doortodoor ) ; 2 Jeśli wybierzesz wysyłkę samolotem / międzynarodowym express, został nakręcony przed wysłaniem, bo to jest zabronione w samolocie.Tak, trzeba wypełnić czynnik chłodzący przed użyciem, bardziej szczegółowe informacje na poinformujemy cię, jak tylko dostaniesz samochód. 3. Jeśli wybierzesz wysyłkę drogą morską, nasza oferta opiera się na warunkach handlowych CNF!Oznacza to, że po przybyciu do portu przeznaczenia, kupujący musi zapłacić opłaty portowe przeznaczenia (takie jak śmiertelnie opłaty manipulacyjnej, opłaty za dokumenty, opłaty za składowanie itp.), podatek, aby odprawa celna i odebrać towar. 4 po długim okresie transportu przekazywanie, nieuchronnie doprowadzi do reflux czynnika chłodniczego i innych zjawisk, jeśli nowy zakup smażone льдогенераторной maszyny wyleciała, używanie może prowadzić do spaleniu sprężarki.Dlatego, proszę umieścić nowy samochód płasko na podłodze, z 12 godzin do wykorzystania. 5 kupujący powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania / towar przed podpisaniem pokwitowania odbioru towaru.Jeśli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy skontaktować się z lokalnym TNT / DHL / Fedex, aby ustawić skargi i roszczenia, lub skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin.

6.kupujący powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania / towar przed podpisaniem pokwitowania odbioru towaru!Jeśli są jakieś uszkodzenia, skontaktuj się z nami i powinny być wysłane zdjęcia uszkodzeń w ciągu 24 godzin, a my postaramy się pomóc skontaktować się z firmą transportową, aby zrobić reklamację.W przeciwnym razie oznacza to, że kupujący zrzeka się prawa złożyć reklamację.Nie chcemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody!Proszę zwrócić uwagę na ten moment przed złożeniem zamówienia!

 • Waga: 45kg
 • Moc (W): 500 W
 • Pojemność (Litr): 22л/h
 • Typ: Chłodzenie Powietrza
 • Gwarancją: 1 rok
 • Pojemność: >1501 ml
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Rozmiar: 554*210*740 mm
 • Czynnik chłodzący: Środowisko R22/R404/R410A życzliwa
 • Numer Modelu: Maszyna do lodów KN-22В
 • Moc(W): 1050 W
 • Dowód: CE
 • Rozdział: 3
 • Napięcie Prądu(W): 220/110 V 50/60 Hz
 • marka: Koali
 • Pojemność Zbiornika: 3,8 l