Produkcja Koralików I Biżuterii

10szt Noholes 3D pikowany 16 mm okrągły rysunek kolorowy wzór cięcie laserowe drewna kaboszon beadsDIY dla pierścieni,kolczyków,naszyjnik(33-50)

Rating
zł27.49 zł24.74

Zapraszamy do naszego sklepu!!!(*^__^*)

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Daj mi swoje zdjęcie, zrobimy dla ciebie własne drewniane кабошоны,

♥♥ .·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**· ♥♥

Materiał : drewno

Uwaga: zwrotny kolor drewna

Szacunkowe wymiary: Rozmiar: 16 mm okrągła o grubości 3,5 mm ,

Idealnie nadaje się do wyrobu kolczyków, pierścieni, spinki do włosów ,Urok lub naszyjniki ...itp.

♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥

♥♥♥♥P. S. Wszystkie zdjęcia są ręcznie rzeźbione z drewna кабошоны są (nami), więc każdy z nich może zawierać małe wady, ale musimy sprawdzić przed wysłaniem i spróbować wysłać państwu najlepsze.

Należy pamiętać, że nasze zdjęcia zostały wykonane na papierze fotograficznym firmy Kodak lub Fuji specjalnej płukaniem, a nie drukowane jakiegoś zwykłego papieru.

Część pakietu

~Części dobrze zapakowany w kartonowe pudełko.Używamy również pęcherzyk powietrza, owinięty w środku, aby zagwarantować, że zamówienie nie zostanie uszkodzony

~~Zapewniać was otrzyma zamówienia z podatkiem darmowy lub niskim opodatkowaniu na import,ogłosimy go jako "prezent" lub "wzór" z niską wartością,jeśli wszelkie obowiązki lub opłaty importu odpowiedzialność kupującego.Proszę, wiedz to.

♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥

Wysyłka

Darmowa wysyłka

Tylko wysyłka lotniczą poczta kita z darmowej dostawy,potrzeba około 20-30 dni przyjeżdża.Jeśli pilnie potrzebujesz towary, Proszę wybrać szybszy sposób dostawy, takie jak DHL lub EMS, proszę, skontaktuj się z nami i zapłać za dodatkową wysyłkę

1. Wysyłka

-Express-Mail:

Zazwyczaj około 5-10 dni roboczych

-Lotniczą Z Chin :

To zwykle trwa około 20-30 dni na statku z Chin.Może być szybciej, czasami może się opóźnić przyjazd do wysyłki, która różni się od krajów!Nie możemy kontrolować czas dostawy, a poczta nie gwarantuje czasu dostawy!Jeśli chcesz, aby twoje produkty były wysyłane do innych/szybszy sposób, DHL / EMS / UPS, proszę, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji i daj mi znać lokalizację.

2. szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

3. Jeśli nie otrzymałeś towaru na czas dostawy , skontaktuj się z nami poprzez e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania, jak zwykle twoja poczta będzie отвечена w ciągu 24 godzin.Jeśli nadal nie otrzymałeś odpowiedzi w ciągu 24 godzin, proszę sprawdzić spam twojej skrzynki pocztowej.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby dać ci najlepsze rozwiązanie związku.

4. wysyłamy towar tylko na adres Uwalniamykomorki.pl.Proszę, upewnij się, że twój adres w Alixpress zgodny z adresem dostawy, zanim zapłacisz.

5. Międzynarodowe Kupujący - Proszę Zwrócić Uwagę:

1: cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Te obowiązki odpowiedzialność kupującego.

2: prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥ ♥♥.·**·♥♥

Jeśli masz jakieś pytania,proszę wysłać mi wiadomość.Pomogę Ci rozwiązać każdy problem

Dziękuję!!!

Zasady zwrotu

Wszystkie nasze propozycje poparte 100% gwarancji satysfakcji,jeśli któreś rezonans nie pasuje do ciebie ,możesz zwrócić towar do nas w oryginalnym stanie do zwrotu lub wymiany.

1. żądanie zwrotu lub wymiany jest dostępny tylko zapytania w ciągu 1 tygodnia po otrzymaniu przesyłki i zwrotu towarów w tym samym stanie, w jakim powstały.

2. proszę, skontaktuj się z nami, aby poprosić o pozwolenie na powrót.Imię i nazwisko, numer aukcji i przyczyna zwrotu powinny być zawarte w wiadomości e-mail.Wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowania.

3. proszę starannie zapakować produkty.Zwrócone produkty zostaną przetestowane i nowa wymiana zostanie wysłana do kupującego niezwłocznie, gdy zostanie wykryty defekt.Jeśli odpowiednia wymiana nie jest dostępna, zostanie dokonany zwrot środków.Koszt wysyłki i obsługi, a także składki nie podlegają zwrotowi.

4. Jeśli towar zostanie znaleziony upośledzone, z którym zostanie odesłany do kupującego na koszt kupującego.Produkty zwrócone bez numeru RMA zostaną odrzucone i zwrócone do nadawcy.Kupujący ponosi odpowiedzialność za uiszczenie wszystkich opłat pocztowych na zwrot towaru i kosztów jego dostawy.Kupujący ponosi odpowiedzialność za dodatkowe koszty wysyłki towarów, które zostały zwrócone zawiesza się i/lub недоставленными.Nie przyjmujemy żadnych zwrotów bez numeru autoryzacji na opakowaniu lub etykiecie, w której wraca.

Opinie

1. zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z zamówionych przez ciebie towarów, proszę, zostaw komentarz.

2. sprzężenie zwrotne-jest to nasze życie, zanim zostawisz neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.Odpowiadamy na wszystkie wiadomości tak szybko jak to możliwe.Z góry dziękuję za cierpliwość.Nie należy wystawiać negatywną opinię, nie prosząc nas o pomoc.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy.

 • Średnica Produktu: 16mm
 • marka: Синер
 • Forma: To samo co na zdjęciu
 • Materiał: Drzewo
 • Skorzystaj z: DIY pierścionki, kolczyki, spinki,naszyjniki,bransoletki.wisiorek...
 • Forma Produktu: Okrągły Kształt
 • Średnica Zewnętrzna: 16mm
 • Waga Produktu: 0.5g
 • Typ Towaru: Koraliki
 • Numer Modelu: WG
 • Cienka lub fashion: Modne modele