24 szt haki dla płaszcz ścienny hak do fartucha pojedynczy wieszak na płaszcz bez rys i 50 szt. śruby czarny

Witam, zapraszamy do sklepu gorących towarów.wspieramy dropshipping, możemy wysyłać zamówienia bezpośrednio swoim klientom.nie martw się, nigdy nie wysyłamy żadnych innych informacji o nas.pracowaliśmy z wieloma дропшипперов i wiedzieli, jak one działają.Cieszymy się, że będziemy budować z wami długoterminowe partnerstwo.

Materiał jest twardy i wytrzymały materiał, nie jest łatwo się psuje i może oprzeć się odporne na korozję i erozję.

Krawędź jest tak elegancki, że nie będzie Teh ubrania lub jakiegokolwiek przedmiotu, na którym zawiśnie.Są one wykonane w czarnym kolorze z винтажным stylem, który może pokazać swój niepowtarzalny smak twoich znajomych lub sąsiadów.

Możesz wykorzystać te haki w różnych miejscach, takich jak sypialnie, łazienki, przedpokój, szafy ,kuchnia i garaż.aby powiesić różne przedmioty, takie jak ulubione naszyjniki, kurtki, paski, torebki, biżuteria, kosze, naczynia kuchenne, klucze, sukienki, ubrania, ręczniki i kapelusze.

Łatwy w instalacji: każdy hak posiada 2 otwory, może być wzmocniona dwoma śrubami, haki i śruby są dobrze do siebie pasują, polecając mocowanie do twardym drewnie lub drewnianym шпилькам.

Kolor: Czarny

Materiał: stop cynku

Rozmiar haka wynosi około 44*30 mm

Zawartość Opakowania:

24 * haki

50 * śruby

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Sposób Przyczepności: paznokieć
  • Materiał: Inne
  • Ilość Haczyków: 4
  • Styl: Nowoczesny
  • Dowód: NIE