Maszyny I Akcesoria

BT30 BT40 BT50 ISO20 ISO25 ISO30 HSK32 HSK40 HSK63A/F HSK100A próbny trzpień wrzeciona 7:24 stożkowe wrzeciono serii bt iso hsk próbny trzon

Rating
zł365.75

Drodzy klienci witamy państwa w naszym sklepie, będziemy dostarczać państwu najlepsze usługi, życzymy szczęśliwych zakupów.

Parametry produktu

Nazwa produktu: testowy bar/testowy bar Marka: GRD Materiał: stal narzędziowa Twardość: HRC60-62 °

Cechy produktu i zdjęcia

próbny trzon wykonany jest zgodnie z normą JB/t9881-99, który jest używany do sprawdzania poprawności geometrycznej dokładności różnych maszyn.Jest on wykonany z wysokiej jakości stali narzędziowej.Po obróbce cieplnej twardość przetwarzania może osiągnąć 60 ~ 62°.

O firmie

1. Jesteśmy profesjonalnym producentem maszyn i akcesoriów, poświęconych duchowi innowacyjnego rozwoju i lepszej obsługi klientów. 2. nasze produkty są ściśle ekranowane i jakość jest bardzo stabilny. 3.akceptujemy wybór handlu detalicznego, handlu hurtowego i rodzaju transportu.Gdy wybierzesz nas, będziemy służyć ci z całego serca.Nasza certyfikacja i środowisko są następujące:

O wysyłce

Gwarantujemy dostawę w ciągu 48 godzin od zapłaty.Czas przyjazdu zależy od przeznaczenia i innych czynników, zazwyczaj wymagane jest 10-30 dni zwykłej poczty (Uwalniamykomorki.pl standard transportation, epacket, China Post air mail, itp.). paczki zazwyczaj nie mają celnych problemów z pocztą.Jeśli kupujesz drogie towary i wybrać ekspresowe dostawy (DHL, EMS Armex, itp.), to mogą istnieć opłaty, które muszą być zapłacone przez kupującego z powodu różnych polityk w różnych krajach.Uwaga: Proszę potwierdzić swój adres przed złożeniem zamówienia.Jak tylko towar zostanie wysłany, nie możemy zmienić adres.

O послепродажном obsłudze

Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru, zapewniamy wymianę i zwrot pieniędzy.Akceptujemy zwrot lub częściowy zwrot pieniędzy, jeśli towar ma problemy z jakością.Proszę, skontaktuj się z nami i zwrócić towar przed rozpoczęciem sporu

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytanie : Jak śledzić przesyłkę ekspresową?Odpowiedź : namierz go na poniższy link : www.17track.net pytanie : Jak mogę złożyć zamówienie w niższej cenie?A : jeśli potrzebujesz duże zamówienie, to możesz to zrobić zaległa płatność za zamówienie.Następnie spróbuj skontaktować się z nami, aby omówić szczegóły.Pytanie : Co zrobić, jeśli nie masz tego, co chcesz, lub aby go skonfigurować?Odpowiedź : skontaktuj się z 24-godzinnym sklepem w celu konsultacji i prześlij odpowiednie informacje w sklepie.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, nasz zespół obsługi klienta znajdzie i odpowie na twoje pytania w czasie.

  • Aplikacja: Frez
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: NoEnName_Null
  • Numer Modelu: BT30,BT40,BT50,ISO20,ISO25,ISO30,HSK32,HSK40,HSK63A/F,HSK100A