top

Metalowe haki sufitowe super Swag-haki do śrub/śruby i Шарнирнорычажными skrzydłami do montażu żyrandoli na suficie i ścianie

Rating
zł26.55 zł18.60

6 zestawów metalowych Haków sufitowych super Swag haków i śrub/śruby i Тумблерными skrzydłami dla roślin kuchenne haki żyrandole sufitowe jamy mocowania ścienne sufitowe haki kryte zestaw do jogi

Zestaw Zawiera: 6 Zestawów Do Haków Sufitowych

Stan: Nowy

Materiał: Stop Cynku

Cechy:

Pakiet zawiera 6 zestawów do haków sufitowych swag, zawiera 6*metalowe wskazał śruby, 6*, metalowe, śruby, 6*sprężynowe рычажное skrzydło, odpowiednią dla twojego domu podwieszane użytkowania.

Wykonana z metalowego stopu cynku, trwałe i wytrzymałe, antykorozyjny i antykorozyjny, wystarczający do utrzymania 25 funtów na twardych ścianach i 15 funtów na pustych ścianach.

2 rodzaje mocowania, z których jeden jest suche ściennym анкерным typem, a drugi zwykłym śrubowym typu.Wskazał śruby dla jednolitych ścian i długie śruby i wsporniki stałych skrzydeł gipsowych i ścian gipsowych, wszystkie one mają wysokie obciążenia.

Nadaje się do zawieszania drobnych przedmiotów lub lekkich przedmiotów za pomocą lin, takich jak rośliny, lampy, lampki, żyrandole, макраме, łapacz, przezroczyste zasłony, moskitiera i inne lekkie ozdoby.

Oferujemy obsługę klienta i wsparcie techniczne.Jeśli masz jakieś problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.

Rozmiar(Dł x Szer):

Hak sufitowy swag: 1.57 x 1.02 cm/4 x 2.6 cm, długą śrubę: 2.75 cala/7 cm, zaostrzone śruba: 1.76 cm/4,5 cm, sprężynowe dźwigni skrzydła: 5 cm/2 cm

Przyjazne porady: wielkość mierzona rękami, proszę, pozwólcie, że niewielki błąd pomiaru.Kolor na zdjęciach może nieznacznie różnić się od rzeczywistego produktu z powodu koloru wyświetlania różnych monitorów.

  • Numer Modelu: haki sufitowe
  • Materiał: stop cynkowy
  • DIY dostawy: Obróbka metali