Cechy: funkcja godzin, można łatwo ustawić rok, miesiąc, dzień, godzinę, minutę samodzielnie.

Ręka rodzaju projektu,trzeba zdjąć płaszcz lub sweter dla dokładnego pomiaru.Inteligentna konstrukcja doładowania i dekompresji, z funkcją kontroli rytmu serca IHB, bardziej praktyczne.

Wyświetlacz LCD zapewnia wyraźne cyfry dla starszych ludzi, i można łatwo sprawdzić ciśnienie skurczowe, ciśnienie rozkurczowe i puls.Ciśnienie skurczowe i rozkurczowe ciśnienie osobno pokazują, że ludzie mogą sądzić o tym, czy są dane w normalnym zakresie na pierwszy rzut oka.Duża pamięć przechowywania i wykrywania nieregularnego tętna,przypominają nieregularne bicie serca i pokazują średni pomiar ostatnich trzech razy.

Dane techniczne: Kolor: biały waga z opakowaniem: 313g/11oz Pacakge rozmiar: 13.7*10*8.6 cm/5.4*3.9*3.4 w

Lista Pacakge: 1 zestaw monitora ciśnienia krwi

Dostawa:

1.Gwarantujemy wysyłki towarów poza wśród 24-72 godziny po potwierdzeniu zapłaty za wyjątkiem świąt.

2.wysyłamy pocztą Chin,HKpost EMS,DHL,Fedex,według swojego wyboru robiąc zamówienie zamówienia .

3.Jeśli nie otrzymałeś towar przez 45 dni,proszę nie wahaj się skontaktować z nami.Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.

4.nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne, importowym,podatkami lub innymi cła.

Gwarancja:

1.Wszystkie części są objęte gwarancją na 1 rok.Jeśli zakup nie jest zgodny ze znakiem jakości, przydatności handlowej i przydatności do użytkowania lub jest zgodny z opisem, możemy upewnić się, że twoje problemy są rozwiązane .

2.Aby prawidłowo wysłanych towarów, prosimy o kontakt z nami w ciągu 48 godzin od dostawy.Organizujemy dostawę odpowiednich przedmiotów lub zwrócimy całą twoją płatność.

3.dla uszkodzonych lub wadliwych produktów,prosimy zapoznać się zdjęcia lub filmy,wysłaliśmy ponownie lub wracali by po potwierdzeniu.

  • Kolor: Niebieski i żółty wysyłane losowo
  • Typ Towaru: ciśnienie krwi
  • Numer Modelu: ciśnienie krwi
  • Materiał: ciśnienie krwi
  • Rozmiar: Blood Pressure
  • Pochodzenie: Kontynent Chin
  • Aplikacja: RĘKA