Cechy:

1. przyjazne dla środowiska i rozgałęziony: w przeciwieństwie do papieru lub jednorazowych z tworzyw sztucznych, nasze pakiety dla przekąsek mogą być czyszczone i ponownie użyć ponownie i ponownie, co jest dobre dla środowiska, zachowując przy tym swój portfel i zachowując świeżość żywności.

2、dwuwarstwowa struktura: warstwa wewnętrzna wykonana jest z materiału bezpieczeństwa żywności i został przetestowany.Nietoksyczny, bez ftalanów, bez PCV, bez BPA, ołowiu, bez metali ciężkich, bez szkodliwych powłok, może znacznie zagwarantować, że żywność jest bezpieczna i zdrowa.Zewnętrzna warstwa wykonana jest z tkaniny bawełnianej.

3、szerokie zastosowanie: nadaje się do pracy, nauki, spacery.Gdy zbierzesz swoje rzeczy, oni będą używać jako torby na przekąski dla dzieci, aby spakować swoje kanapki w pracy i zapewnić dziecku energię podczas podróży.

4、Easy to Clean: zmywarka jest bezpieczna; jej również można czyścić i czyścić; tłuszcz i wilgoć, co sprawia, że czyszczenie jest łatwe.Idealnie nadaje się do szkolnych obiadów, krótkie wycieczki lub przerw na lunch w kawiarni.

5、Pakiet Zawiera: Lista zawiera 3szt dużych, średnich i małych, mniej opakowań z tworzyw sztucznych, mniej zanieczyszczeń, mniej opakowań z tworzyw sztucznych, niebo czyste; bądź zaszczyt korzystać ekologiczny worek.

Specyfikacja:

Kolor:jak pokazują zdjęcia

Materiał: tkanina bawełniana z żywności podszewką z poliestru

Rozmiar(około):Jak pokazują zdjęcia

list przewozowy:

Duża torba na przekąski*1

Średnia torba na przekąski*1

Mała torba na przekąski*1

Uwagi:

Ponieważ te pakiety są wykonane z tkaniny, nie są w 100% szczelne, dlatego nie nadają się do długiego przechowywania, chipsy ziemniaczane, popcorn i ciasteczka.Proszę, zjedz je w ciągu 1 godziny, aby były świeże.

  • Materiał: Tkanina
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: torba do przechowywania produktów