top

16pcs samochód, łożysko wewnętrzne ściągacz zdemontować ślepy otwór ściągacz osłabienia ciągnąc szczelne łożyska tuleje do 8-53 mm średnica łożyska

Rating
zł499.46 zł349.62

16szt Car Inner Bearing Car Puller Demontaż Bearing Blind Hole Remover Extractor Slide Hammer Tool osłabienie poprzecznego gęstych łożysk, tulei łożyska z otworem 8-53 mm

【Zestaw ściągaczy zazwyczaj powoduje wewnętrznych łożysk samochodu 16 szt】: ten zestaw ściągaczy zazwyczaj powoduje wewnętrznych łożysk przeznaczony jest do odkręcania i głębi gęstych łożysk i tulei i nadaje się do wszystkich pojazdów o średnicy otworu 8-53 mm. Z wytrzymałym etui do przechowywania można łatwo i delikatnie zebrać ściągacz slajdów i przynieść go w dowolnym czasie dogodnym dla ciebie miejscu.

【Zestaw do szybkiego usuwania】: zestaw ползункового młotka łożyska służy do agresywnego usuwania mocno заклинивших osi, kół, łożysk i tulei.To narzędzie do usuwania łożysk ślizgowych jest przeznaczony do szybkiego zakończenia pracy, nie uszkadzając usuwane części lub narzędzia.To małe narzędzie do usuwania łożysk idealny dla profesjonalistów i amatorów zrobić to samodzielnie.

【Łatwy w instalacji i obsługi】: do użytku najpierw włóż właściwą tulei w otwór łożyska i obrócić nakrętkę, aby poszerzyć ją tak długo, dopóki nie zostanie zabezpieczona wewnątrz łożyska; przymocować mały młotek ślizgowy i pociągnąć ciężar do uchwytu, aby dać dodatkową zatrzask wagi; powtórz czynność do momentu, aż łożysko lub tuleja nie zostaną usunięte; w kształcie litery U, ściągacz uszczelki łożyska można użyć, które zostały zakończone gwint ściągacza tulei na tulei i dokręcając nakrętkę, aby powoli wyciągnąć łożysko z miejsca.

【Solidna konstrukcja】: wykonany z wytrzymałej i trwałej stali węglowej, narzędzie do wyjmowania łożysk na pewno uda mu się nawet najbardziej sztywne łożyska kół i piasty z trudno dostępnych miejsc.Ten zestaw ściągaczy zazwyczaj powoduje głuchych łożysk ma długi stalowy pręt i T-w kształcie długopisu.Spalony końce sklep молоткового wagi zapewniają solidny chwyt.Kute stal hartowana i antykorozyjna obróbka pomagają zwiększyć wytrzymałość i siłę głębie, a także zapewniają trwałość narzędzia.

List przewozowy

1

  • marka: NoEnName_Null
  • Typ: Narzędzie Do Zdejmowania Łożysk

  • Author: Alex Gromov1990
  • Date: 2020-09-03
  • Produto de acordo com a descrição. acabou mas como aqui no Brasil nao tem essa ferramenta,eu paguei e estou satisfeito.
  • 5/5