podręcznik użytkownika produktu:

Seria pigmentów luminoforu:

Pigmenty fluorescencyjne, w przeciwieństwie do zwykłych pigmentów, przekształcają część absorbowanego światła (w tym światło uv) światło o większej długości fali i odcieniem, jak na zwykły odbite światło, co sprawia, że pigmenty fluorescencyjne szczególnie żywe.

Uwaga:

Ten przedmiot-neon luminofor, a nie świecące w proszku, to nie będzie świecić w ciemności, dlatego należy wybierać uważnie.Jeśli chcesz kupić proszek, który świeci w ciemności, można przejść bezpośrednio do mojego sklepu i wybrać odpowiedni produkt.

Zakres zastosowania:

W druku ubrania, kosmetycznym materiale,reklamowych, tabliczkach, znakach bezpieczeństwa, drogowych barier, podziemnym parkingu, dekoracji sal balowych sal, architektonicznym dekoracji, narzędzi połowowych itp. potrzebne są jasne kolory zastosowań, jest nieodzowną rolę.

Wprowadzenie kolory:

Pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony, fioletowy, żółty, biały, szafir niebieski, pomarańczowy, czerwony, różowy, czerwony, czerwony, fioletowy, brzoskwiniowy, pomarańczowy, żółty,

opakowanie: woreczek(opp) ilość: 1 torba waga:140 g

Dostawa:

1. Wszystkie części były by dwa razy sprawdzane przed wysyłką.Być gwarantowane w zupełnie nowym stanie i działa idealnie...

2. wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu określonego czasu przetwarzania, po otrzymaniu płatności(za wyjątkiem soboty,niedzieli i świąt).

3. Przed złożeniem zamówienia,prosimy o kontakt z nami, aby potwierdzić swój preferowany sposób wysyłki.Towary są wysyłane tylko po potwierdzeniu płatności warunkowe deponowania.Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze szybkiej i solidnej firmy transportowej, proszę, skontaktuj się bezpośrednio z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc.

4. ze względów bezpieczeństwa, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki ,proszę dać nam znać, kiedy robisz zamówienie przed jego wysłaniem.

5. dla systemu domyślnie zamówienie zostanie wysłane pocztą lotniczą Malaysia Post, zajmie 15-39 dni do wysyłki.(Nie będziemy ponosić odpowiedzialności za nieoczekiwane opóźnienie, takie jak proces celne, warunki pogodowe itp.).

6. podajemy numer śledzenia na Uwalniamykomorki.pl po dostawy, a następnie można znaleźć na stronie internetowej danego przewoźnika w celu uzyskania informacji na temat online śledzenia.(17 śledzenia strony)

Ciepłe Przypomnienie:

1. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek nieprawidłowe lub недоставленный adres.

2. przy transakcjach międzynarodowych można również ponieść odpowiedzialność za cło, podatki i opłaty celne, zgodnie z wymaganiami przepisów prawa kraju(oczywiście postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby ogłosić małą kwotę, aby uniknąć tych kosztów).

3. Kiedy dostaniesz go, mamy szczerą nadzieję, że się wam spodoba i docenicie naszą obsługę klienta.Jeśli jesteś zadowolony, mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam pozytywny komentarz i na 5-gwiazdkowy hotel.

4.Jeśli masz coś, co ci się nie podoba, doceniamy, że możesz skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię lub neutralną opinię.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swoje problemy jak najszybciej!

Gwarancja Zwroty:

1. Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktach, prosimy o kontakt z nami w ciągu 3 dni od daty otrzymania towaru.

2. Jeżeli towary są połamane, kiedy je otrzymał ,proszę, zrób zdjęcie i prześlij link Uwalniamykomorki.pl sale details, wyślemy ci jeszcze jeden za darmo lub zwrócimy z powrotem swoje pieniądze.

3. kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie koszty transportu, ubezpieczenia i przetwarzania (w stosownych przypadkach) w przypadku zwrotu towarów do wymiany.Opłata za wysyłkę i obsługę ładunków nie będzie zaliczona.

4. Jeśli są jakieś problemy z twoim zakupem,proszę, daj nam szansę naprawić sytuację do sprzężenia zwrotnego.

5. nie będziemy dawać informacje zwrotne, aż oboje(kupujący i sprzedający) nie będziemy zadowoleni z transakcji.Gdy jesteś zadowolony z naszych towarów, to daj nam swoją opinię.

"Uważamy, że 99,9% problemów można rozwiązać za pomocą komunikacji"

Opinie:

Dajemy 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego wszystkim naszym klientom, jak tylko dostają produkty.Można także, nie należy po prostu zostawić nam złą opinię, gdy masz problem?Napisz do nas,a my szybko przetwarzać problem,dać nam szansę, aby ponownie służyć państwu znacznie lepsze towarów i ceną, bardzo dziękuję za zrozumienie i współpracę.

Jak wiesz,mój drogi przyjacielu,oboje dopiero zaczynamy swoją działalność na tej stronie,opinie

to naprawdę ważne dla nas wszystkich.oferujemy 100% satysfakcji z zakupu i dobrej jakości części z bardzo rozsądną ceną nadzieję, że służyć ci przez długi czas w przyszłości z większą ilością szczegółów

  • Średni rozmiar cząstek: 1-3 µm 3-6 µm 3-8 µm
  • Materiał: Fluorescencyjny proszek
  • Typ Towaru: Brokat Do Paznokci
  • Ilość: 1
  • CZYSTA MASA: 140г
  • Numer Modelu: F-14
  • Siła barwienia: 95