top

NEO Tuya Smart Zigbee czujnik temperatury i wilgotności wbudowana syrena czujnik sygnalizacji pracy z bramką piasta automatyki domowej scena

Rating
zł141.50 zł70.75

NEO Tuya Smart Zigbee czujnik temperatury i wilgotności czujnik syreny alarmowe praca z bramą Hub Home Automation Scene

Uwaga: nie może pracować samodzielnie, powinien działać z naszym hubem Tuya ZigBee lub innego koncentratora ZigBee, opartym na platformie Tuya.

Cechy:

*Czujnik Tuya ZigBee T&H&Siren 3 IN 1: wczesne wykrywanie temperatury i wilgotności otoczenia.Syrena alarmu głośniej niż 90 db.

*Aplikacja w czasie rzeczywistym raport o temperaturze i wilgotności: z połączenia lotnicze bramy i platformy chmurowej, postrzeganie zmian temperatury i wilgotności, a raport w czasie rzeczywistym na telefon użytkownika.

*Powiadomienia o alarmie: smartfon będzie otrzymywać natychmiastowe powiadomienia w przypadku zadziałania syreny alarmu i sprawdzać wejście w aplikację.Powszechnie używany w domu, kuchni,biura, etc.

*Inteligentne scenariusze: to również może być łączona z innymi produktami intelektualnymi Wi-Fi na podstawie Tuya do projektowania i wdrażania inteligentnych scenariuszy aplikacji.

*Bardzo szybka reakcja, противоинтерференционная zdolność, ultra-niski pobór mocy i paliwa.Obsługa zasilania przez USB 5V 1A.

Dane techniczne:

Typ: T&H&Syrena 3 w 1 czujniku

Źródło zasilania: 2 * CR123A 3V (brak w zestawie)

Rezerwowy prąd: 61uA-180uA

USB port: 5V/1A

Natężenie dźwięku: 90 db

Temperatura wykrywania: -10℃ ~ 80℃

Wilgotność wykrywania: 0% ~ 100%

Bezprzewodowa częstotliwość: 2. 4GHZ

Protokół komunikacji: Zigbee 3.0

Standard bezprzewodowy: IEEE 802.11 b/a/n

Bezprzewodowy zasięg: 40 m

Materiał: ABS

Rozmiar elementu: 68*68*38 mm

Waga produktu: 63 g

informacje o pakiecie:

Wielkość Opakowania: Podejście. 9,8 * 8,8 * 5 cm / 3.9 * 3.5 * 2 cala

Waga wraz z opakowaniem: około 109 g/3,8 uncji

list przewozowy:

1 * czujnik temperatury, wilgotności i syreny 3 w 1

1 * zestaw naklejek i śrub mocujących

1 * kabel USB

1 * Podręcznik Użytkownika (W Języku Angielskim)

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Uwalniamykomorki.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Uwalniamykomorki.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Dowód: NIE
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

  • Author: Hzavraj Gedeon N1984w
  • Date: 2021-02-11
  • szybka dostawa do paczkomatu, sensory działają ok, glosnik minimalnie piszczy ale generalnie ok robi co ma robić. działa z bat cr123 z Aku 16340 nie działa. Ogolnie polecam.
  • 5/5