Zabawki I Hobby

Puzzle dla dzieci w cartoon zwierząt w postaci dzieci wczesne zabawki edukacyjne NSV775

Rating
zł73.70 zł53.80

Puzzle dla dzieci w cartoon zwierząt w postaci dzieci wczesne zabawki edukacyjne NSV

Cechy:

1. puzzle dla dzieci w wieku od 4 lat i starszych.To zabawne i trudne dla rodziny, aby zakończyć razem

2. wyjątkowe zwierzęta puzzle - te zagadki jasny kolor, ładnie urządzone, mają unikalny kształt, każda gra logiczna zabawa i wymagająca.

3. kolorowe puzzle - znajdziesz tu wiele zwierząt w kształcie zwierzęcia, również Idealne puzzle dla dorosłych

4. Prezenty - dla dzieci, dorosłych, chłopców i dziewcząt.Jest to dobre prezenty na święta, prezenty, Prezenty na urodziny

5. zabawa dla wszystkich grup wiekowych - może trenować uwagę dzieci, wychowywać cierpliwość i zdolność do myślenia i rozwiązywania problemów, lub dorośli mogą go używać w celu zmniejszenia stresu po długich godzin pracy.

OGŁOSZENIE:

1. rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od zdjęcia z różnych monitorów i efekt świetlny.Proszę, pozwól odchylenie 1-3 cm ze względu na pomiar ręczny.

Specyfikacja:

Gotowy rozmiar:

Słoń: 469*329 mm

Kit: 490*360 mm

Pingwin: 314*341 mm

Triceratops: 488*305 mm

Lew: 436*359 mm

Panda: 496*305 mm

1 zestaw x zagadek wysyłamy na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO).Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wyślemy paczkę z Chin pocztą lotniczą.Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.Większość paczek można było dostać za 20 dni (4 tygodnie).Cm. poniżej informacje na temat czasu dostawy zbierania danych ilościowych:

Przyjmujemy wnioski o zwrot e-mail w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz towar, należy go zwrócić w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu, zanim go zwrócić.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych opłat lub zaproponujemy zwrot po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego towaru.Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę za dostawę.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Uwalniamykomorki.pl!Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj nam pozytywną opinię o 5-gwiazdkowy przegląd, który jest dla nas bardzo ważne.Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zostawisz tu swoje prawdziwe uczucia.Jeśli nie jesteś zadowolony z towarami lub naszych usług, prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić jakieś opinie, natychmiast rozwiązać ten problem, dziękuję!Napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty .Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, proszę jeszcze raz wysłać swoją wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Puzzle
  • Styl: Zwierzę
  • Przedział Wiekowy: Dorośli
  • Podłoga: Unisex
  • Styl Puzzle: Zwykły
  • Ostrzeżenie: NIE
  • Materiał: Drzewo