Pościel Do Stołu I Kanapy

100V 6800uf wysokiej jakości, niska pojemność i ESR kondensator elektrolityczny radialny 35x50mm

Rating
zł49.51 zł47.04

Uwagi:

Jeśli interesują cię inne modele, prosimy o kontakt z nami, przechowujemy japoński oryginał innych międzynarodowych marek ·····

Mamy również krajowe marki, takie jak Xing Cheng, Chong, Cheng, Chang, vide krajowe marki, takie jak ·····

* Pełna płatność musi być dokonana w ciągu 5 dni roboczych po złożeniu zamówienia.Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia bez należytej zapłaty.

* Akceptujemy płatności T/T, Western Union, Escrow (kartą kredytową VISA i MASTERCARD) i Pay pal (będzie opłata manipulacyjna 4%).

* Potwierdzenie otrzymania płatności zostanie wysłane na e-mail.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymasz potwierdzającą wiadomość e-mail w ciągu 7 dni po dokonaniu płatności.

* Jeśli trzeba mieszać różne przedmioty lub różne kolory w jednym opakowaniu,prosimy o kontakt z nami,postaramy się wymieszać je dla ciebie.

Jeśli potrzebujesz inną ilość w jednej paczce,proszę,skontaktuj się z nami, postaramy się zmienić ilość, aby złożyć zamówienie.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie dużej ilości,prosimy o poinformowanie nas, my nie będziemy żałować żadnego wysiłku, aby obniżyć koszty.

* Darmowa wysyłka pocztą lotniczą poczta wieloryba/Hongkong na wszystkich zamówieniach łatwiejsze do 2 kg wysyłane w 26 krajach w następujący sposób:

Australia/Austria/Belgium/Brazil/Canada/Denmark/France/Germany/Ireland/Israel/Italy/Japan/Malaysia/Newzealand/Norway/Poland/RussianFederation/Singapore/korea Południowa/Hiszpania/Szwecja/Szwajcaria/Tajlandia/Turcja/wielka Brytania/USA

* Zamówienia powyżej 2 kg wysyłane do innych krajów lub wymagających natychmiastowej wysyłki będą wysyłane z EMS, DHL, UPS, FEDEX lub TNT.Podajemy 50% zniżki na czarter w standardowych kosztów dostawy tych kurierów.Czas przejazdu z tych szybkich kurierów będzie skrócony do 3-8 dni, z 7 do 20 dni z lotniczą CHINA/HONGKONG POST.Możesz wybrać najbardziej odpowiedni sposób dostawy na specjalne wymagania.Doradzimy ci rzeczywisty ciężar i zbierać frachtu dla twojej mieszane zamówienia, który będzie o wiele bardziej ekonomiczne, proszę o kontakt przed wpłatą.

* Większość towarów w magazynie są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych po dokonaniu płatności.Zamówienia, składające się z kilku przedmiotów lub wykonanych na zamówienie specjalnych przedmiotów, mogą potrwać mamy więcej dni na przygotowania.Poinformujemy cię e-mailem o przewidywanym opóźnieniu dla tych towarów, których brak w magazynie do natychmiastowej wysyłki.

* Upewnij się, że docelowy adres i numer telefonu są poprawne, aby uzyskać pakiet dokładnie i bez żadnych opóźnień.Numer śledzenia zostanie przyznana po tym, jak twoje zamówienie zostanie wysłane, i można śledzić go na każdym etapie dostawy online.Nie ponosimy odpowiedzialności za należności celne i podatki; proszę skontaktować się z lokalnym urzędem celnym w celu uzyskania szczegółowych informacji, jeśli te dodatkowe opłaty wynikają.

Dokładamy wszelkich starań, aby doskonalić nasze produkty i usługi na podstawie sprawiedliwego handlu.My bardzo cenimy waszymi pozytywnymi opiniami i chciałbym skorzystać z twoich porad na promocji siebie.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić neutralną lub negatywną ocenę.Postaramy się zrobić wszystko dla twojej satysfakcji.Mam nadzieję, że spodoba ci się mieć do czynienia z nami!

Mamy świetny zespół w Shenzhen ,Chiny.

Staramy się zapewnić naszym partnerom biznesowym najniższy ryż, aby zmaksymalizować swoje zyski i pomóc osiągnąć cele biznesowe.

Wierzymy,że będziemy najlepszym i wiarygodnym dostawcą, a nasz biznes będzie długoterminowym.

Proszę, skontaktuj się z nami już teraz !!!

Dziękuję!

  • szablon: Normalna Rzecz Jasna
  • Materiał: 100% bawełna
  • Rodzaj Wzoru: Twarda
  • Forma: Przez CAŁY
  • Numer Modelu: 100v 6800uf
  • marka: Naum
  • Skorzystaj z: Samochód
  • Technika: Z dzianiny
  • Styl: Monochromatyczne