Akcesoria Do Oświetlenia

Nowy WiFi Smart Light Switch RF433 No Neutral Single Wire Fire Smart Life Tuya App Control współpracuje z Alexa Google Home 110V 220V

Rating
zł85.14 zł51.09

RF433 WiFi Wall Touch Switch No Neutral Wire Needed Wireless Smart Life/Tuya App Relay Status and Backlight Switch OFF Remote Control Smart Single Live Wire Wall Switch działa z Alexa Google Home 110V/220V 1/2/3 Gang

Autor MoesHouse

2020 nowa dostawa aktualizacja z bardziej spersonalizowanego punktami: Update1:nowy tryb parowania z Wi-Fi+Bluetooth

Update2:włączanie/wyłączanie podświetlenia opcjonalnie

Update3:stan przekaźnika jest regulowana przy wyłączeniu zasilania

Zapewnia znacznie większą wygodę i aktualizacje dla twojego mądrego stylu życia z niezmienną ceną, jak i wcześniej.

Cechy Produktu:

1.No wymagany przewód neutralny;łatwo zainstalować bez przewijania do istniejącego przewodu z jednej konstrukcją żywego przewody;gumtree hartowana szklana panel nadaje się do różnych rodzajów stylów wykończenia i odporności na zarysowania szklany panel daje lepszy wygląd, aby łączyć się z dowolnym wystrojem ścian.(Uwaga:pojemnik jest warunkiem koniecznym do normalnej pracy, która wchodzi w zakres dostawy.)

2.różnią się w swoim charakterze od tradycyjnego wspólnego przełącznika,ten inteligentny przełącznik jest w stanie być sterowane na różne sposoby samodzielnie bez zakłóceń z najlepszych wartości,takich jak zarządzanie aplikacją,sterowanie sensorowe,sterowanie głosem i wbudowana częstotliwość RF433 umożliwia inne sterowanie za pomocą RF-pilot zdalnego sterowania z kodowaniem 1527;(Uwaga:433 RF Remote nie wchodzi w skład zestawu, należy zakupić osobno.)

3. ponownie włóż nowe funkcje w zaktualizowana aplikacja Smart Life Tuya, na przykład, stan przekaźnik włączania/wyłączania, jak zapamiętać ostatni stan po wyłączeniu zasilania i ustawieniu przełącznika świateł.Zgodność z Alexa i Google home pozwala swobodnie zarządzać podłączonymi urządzeniami za pomocą komend głosowych; zdalne zarządzanie urządzeniami na smartfonie za pomocą aplikacji Smart Life/Tuya, gdziekolwiek jesteś.

4. Przejmij pełną kontrolę nad podłączonymi urządzeniami za pomocą timerów, harmonogramów i odliczania (1/5/30 minut, 1 godzina, itp.) za pomocą aplikacji; podziel się kontrolą z rodziną i przyjaciółmi dla dodatkowej wygody.

5. nie jest wymagany przewód neutralny i tylko dla 1-drożnymi łańcucha;obsługuje tylko sieć 2.4 G;znacznie bardziej prosty tryb parowania, aby dodać urządzenia z podłączonym Wi-Fi i Bluetooth;zawiera pełną 2-letnią gwarancję i 60-dniową gwarancję zwrotu do pełnej satysfakcji.

Parametr:

Napięcie zasilania:110 v/220 v ac

Moc obciążenia:3-300W/gang (Uwaga:jeśli jest używany do led lub energooszczędnej żarówki,moc obciążenia powinna być mniejsza niż 100 W)

Typ bezprzewodowej:Wi-Fi 2,4 Ghz

Częstotliwość RF: 433 Mhz.

Kod normy federacji ROSYJSKIEJ: 1527

C olor:złoto

 • To Inteligentne Urządzenie: TAK
 • Moc obciążenia: 3-300W/gang(Uwaga
 • Dowód: ROHS
 • Kod normy federacji ROSYJSKIEJ: 1527
 • Materiał: Plastik
 • Gwarancją: 1 rok
 • Bezprzewodowy Typ: Wi-Fi 2,4 Ghz
 • Napięcie Robocze: 110V/220V AC
 • marka: MoesHouse
 • Typ Przełącznika: Zarządzanie aplikacjami
 • Częstotliwość RF: 433 Mhz.
 • Kolor: Biały,Czarny,Złoty