Wystrój Domu

Dekoracje Do Domu Nowoczesny Wazon Nordic Ceramiczna Geometryczny Model Salon Sypialnia Dekoracja Wazon Świąteczny Ślubna Ozdoba Prezent

Rating
zł50.42 zł37.83

Nazwa Produktu: Plisowana Wazon

Informacje O Wysokości :

Zobacz zdjęcia w sekcji parametry produktu

Istnieje również opis wyświetlacza w dolnej części strony informacji

Materiał: ceramika; dobra jakość, odporność na uderzenia..

Obsługa klienta: ① 24 godziny szybkie dostawy; ② 24-godzinny online-obsługa; ③ nie ma powodu, aby zwrócić lub wymienić towar w ciągu 15 dni

Wypełnienie wewnętrzne:

Używamy пузырьковую kolumnę i пенопластовую farsz do ochrony produktów przed kolizji podczas transportu.

Zewnętrzne opakowanie:

Zewnętrzne opakowanie jest wykonane z wysokiej jakości kartonów z silnym wytrzymałości na ściskanie,które mogą chronić towar od kompresji podczas transportu.

O sklepie

1. w opakowaniu jest używany pęcherzykowa kolumna, która jest bardzo wytrzymała i cudowna.

2. Istnieją wysokiej jakości logistyczne partnerzy w celu zapewnienia terminowego dostarczania pakietów (niektóre pakiety współpracują z oficjalnej logistyką)

3.Jeśli masz uszkodzenie części, proszę, nie negatywny komentarz, możesz skontaktować się z internetowym biurem obsługi klienta, dostarczyć zdjęcia, sprawdzić go, remonty dla ciebie

4. Jeśli okaże się, że czegoś brakuje, można zwrócić się w internetowym centrum obsługi klienta.Po sprawdzeniu wagi, jeśli czegoś brakuje, możesz wydać go ponownie za darmo.

5. Jeśli logistyka nie aktualizuje nowe informacje przez długi czas, możesz bezpośrednio skontaktować się z internetowym biurem obsługi klienta, aby rozwiązać ją za ciebie.Nie mówi o sporach bezpośrednio.Dziękuję Wam za zrozumienie.

6. zewnętrzna warstwa wykorzystuje czarne opakowania pakiety lub żółtą taśmę do prywatności z punktu widzenia opakowania, ja i moi mali przyjaciele bardzo ostrożnym!

  • marka: БОМАРОЛАН
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Materiał: Ceramika I Porcelana
  • Styl: Nowoczesny
  • Funkcja: Gry Planszowe Wazon