[xlmodel]-[custom]-[44318] menu stojak drewniany blok znaki klip cegła świąteczne stoisko Papier Foto obraz posiadacz karty zacisk stoisko wystrój stołu Stół photo booth

1. Cena i wysyłka bardzo różne podłoże w różnych ilościach, sposób wysyłki.Zapraszamy do kontakt z nami w celu dalszych negocjacji.

2. akceptujemy wysyłki samolotem lub drogą morską podłoże w dużych ilościach.Oferuje rabat na ilość.

3. Niestandardowy projekt i kolor witają.Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji, proszę.

[xlmodel]-[zdjęcia]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[44317]

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Na czym polega twoim głównym usługa?

Nasza firma Loripos ltd.głównie w linii różnych urządzeń sklepu w tym dostosowania wyświetlacza, półki & akcesoria do półek jak magneto, uszczelki uchwytu etykiety, plakaty skrótu reklam POP/ karty, deska wiadomości, naklejki dekoracje sklepu, ikony, tooling sklepu, wykonany na zamówienie prezent promocja, obsługa drukowania Logosu, potrzebę sklepu codzienne i forma państwa, ect papeterii.

Własny projekt, zrobić próbki, handel Hurtowy, mieszanie, detal, zamówienia próbki witają.Nasz produkt może pomóc skutecznie zwiększyć sprzedaż i zarządzanie rutynowe.

A co do wysyłki ?

Przetwarzamy detaliczny zamówienie inwentarza/próbki w 3-7days.Czas doręczenia pocztą z Chin w większości krajów wynosi 4-7 dni roboczych.Czasami odprawa celna kompletne, by na kilka dni droższe.To zależy od systemu obsługi.Tylko niektóre z zamówień pilnych (TNT/UPS/Fedex/DHL/EMS) mogą być potrzebne do obsługi celnej.E-pakiet wynosi 14-23 dnia.Porcelanowa poczta lotnicza poczta jest 18-27 dni nawet więcej.Do indywidualnego zamówienia lub hurtowego zamówienia, mieszane zamówienia, prosimy o kontakt z nami, aby potwierdzić szczegóły i czas realizacji zamówienia.

Tak, oferujemy darmowe próbki?!

Dla małych próbek inwentarza, to właśnie ponosi przewóz lub proponuje nam swój pilny wynik.Do budowy próbek lub OEM narzędzi nie wahaj się z nami skontaktować aby uzyskać więcej informacji.

A co do płatności i zwrotu pieniędzy ?

1) akceptujemy Alipay, PayPal, T/T.Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) Kontrola płatności Alipay zajmuje 1-2 dni.

3)Jeżeli zamówienia zostały zwrócone na Chiny, tak jak klienci chcą robić odprawy celnej lub adres/tel nie jest prawidłowy dla dostawy, nie będziemy robić zwrot.Bo musimy ponosić podwójny ładunek, gdy przesyłka została zwrócona do Chin.

4)w Przypadku uszkodzenia, jak zwykle, będziemy układali kilka części, aby uniknąć pytanie uszkodzeń przed wysyłką, lub wysyłać nowych jak odszkodowanie po tym, jak zauważysz nas pytanie.Wszelkie uwagi, prosimy o kontakt z nami, my odpowiemy ci w ciągu 1 dnia.Proszę nie pisać złych komentarzy lub nie wysyłaj spór bezpośrednio, nie kontaktując się z nami.

Czy będą jakieś podatki lub opłaty za obsługę mojego zamówienia?

Duża część zamówień będzie dostarczane do klientów bezpośrednio.Niektóre zamówienia mogą potrzebować twojej pomocy, aby dokonać odprawy celnej lub zapłacić podatek i tak dalej, kiedy dotrze do swojego kraju.Podatek jest pobierany waszym rządem .Jak zwykle, przewoźnik prześle państwu e-mail/ wiadomość lub zadzwoni, aby zaoferować niektóre pliki, takie jak "faktura", aby zakończyć odprawa celna.Trzeba tylko zrobić tak, jak ci każą.Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, aby zrobić konto, po prostu zostawić wiadomość, aby zaznaczyć nas.Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że wiesz, jak przejść przez odprawę celną i oczyścić politykę podatkową rządu.Podczas składania zamówienia można zostawić wiadomość, aby zaznaczyć nas zapytanie na opakowania, dostawy, faktury, itp., co pozwoli uniknąć opóźnień w odprawie celnej i podatków.Niektóre kraje, takie jak Brazylia, Hiszpania, ściśle obserwują urzędem celnym.Na wszelkie inne pytania, nie wahaj się dać mi znać w pierwszej kolejności.

Temat sprzężenia zwrotnego i послепродажном obsłudze!

Informacje zwrotne z pięcioma gwiazdami jest dla nas bardzo ważne Loripos Ltd.Jeśli są jakieś problemy z brakiem satysfakcji lub szkodą dla naszego serwisu i produktu , prosimy o kontakt z nami, zanim wystawisz komentarz lub podawać spór.Odpowiemy i rozwiążemy twój problem, w ciągu 1 dnia.Dziękuję Ci za cierpliwość i zrozumienie.Damy członkostwo VIP, wspaniała obsługa dobrym klientom na podstawie naszych wpisów o współpracy!

 • Rodzaj Mocowania: Stand-Up Typ
 • Rozmiar: M
 • Materiał: Drewniany
 • marka: Лорипос
 • Klasyfikacja: Nie składany stelaż
 • Właściwe Miejsce: salon
 • Skorzystaj z: фотостенд
 • Cechą: Запасенный
 • Typ: Uchwyty I Stojaki Do Przechowywania
 • Nie. poziomów: Pojedynczy
 • Numer Modelu: LP20190429011