Spotkamy się w najpiękniejszych życia.W imię miłości, niech wszystkie dobre spotka się nieoczekiwanie.

Moonman S3 żywica akrylowa długopis Aurora Iridium Extra Fine / Fine Nib 0.38 / 0.5 mm atrament piszący klamki złote wykończenie prezent uchwyt:

Jaskółczy ogon :

*Marka: Moo nman

*Styl: Delikatny

*Materiał: Żywica / Akryl

*Osłona Uchwytu: Rodzaj Śruby

*Długość:138 mm; Średnica:11 mm; Waga: 21 g

*Pióro do pisania : bardzo szczupła/szczupły pióro( około 0,38/0,5 mm)

*Atrament: praca z бутылочными atramentem lub tonerem

*Scena Zastosowań: Biuro/Biznes/Student/List/Prezent

*Pakiet zawiera: długopis x 1 (Nie zawiera atrament); Jeśli kupisz ją ze skrzynią,ona również będzie pochodzić z kredytu skrzynią.

PS: z powodu szczególnej natury akrylowych/żywicy/целлулоидных materiałów prawie nie ma klamek z tej samej tekstury.Konsystencja każdego pióra kształtuje się losowo i nie nadaje się do sztucznej kontroli.Na tym polega jego wyjątkowość.Proszę zrozumieć, dziękuję.

Funkcja:

1.nowy przyjazd!Wspaniałe pióro!B piękny kolorowy wzór sprawia, że uchwyt jest delikatna i miła, dokładnie tak samo, jak skarb w dłoni.To bardzo trudno odłożyć.Gdziekolwiek pójdziesz, zabierzcie go.

2.integralność wysokiej jakości i doskonałego listu.Wynajem pięknej i eleganckiej linii,dając ci niezrównane doświadczenie pisania.

3.Piękny kolor do wyboru,po prostu wybierz swój własny kolor;

4.wygodnie trzymać, nie naciskać;

5. Najlepiej nadaje się do prezentów, podróży i codziennego życia: zapisuj swoje myśli i uczucia w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.

O nas:

1.Zawsze dążymy do doskonałości, innowacji, wysokiej jakości produktów i wysokich standardów obsługi klienta.Jeśli masz jakieś pytania lub zapytania proszę, nie wahaj się z nami skontaktować po pierwsze, podejmiemy aktywne działania, aby pomóc ci rozwiązać ten problem w ciągu 24 godzin od poniedziałku do niedzieli.Dziękuję.

2.wysyłamy w ciągu 48 godzin po otrzymaniu płatności.Czasami przesyłka może być zatrzymana z powodu kontroli celnych.Wyrozumiałość i cierpliwość będą bardzo mile widziane.

  • Punkt Zapisu: Inne
  • Materiał końcówki długopisu: Inne Metale
  • Typ Końcówki: Standardowy Typ
  • Specjalne Zastosowanie: Piszę
  • Opakowanie: Pudełko
  • Numer Modelu: Księżycowy Człowiek S3 Aurora
  • Materiał Pióra: Ираурита
  • Materiał: Inne