Części Zamienne Do Rowerów

Najnowszy 700C 50 mm rower brushed twill 12 do pełnego włókna węglowego rower rurowe argumenty felgi węglowe koła 23 25 mm szerokość bezpłatny statek

Rating
zł521.01 zł416.79

rurowy rozmiar zdjęcia: argument rozmiar zdjęcia: opis i materiały

Rozmiar: 700C

Model: 50 mm kratka lub rurowy felgę-twill 12K (Proszę, wybierz swój ulubiony)

Szerokość felgi: 23 / 25 mm (domyślnie 23 mm)

Kolor: błyszczący / matowy (domyślnie matowy)

Materiał: саржевое włókna węglowego 3K

Ilość otworów: 16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 otwory (Proszę wybrać swoją potrzebę w otworach )

1 szt. felgi (podana cena jest za jedną felgę)

Waga: około 490 g/szt. (kratka) ; 370 g/szt. (rg)

Typ Roweru: Rower Szosowy / Utwór / Rower Na Czas Biegu

Przeszedł europejskie standardy EN14781 i japońskie normy JIS.

Jeden rok gwarancji jakości należy zwrócić uwagę: porcelanowa poczta Lotnicza poczta jest bardzo powolna, średni czas dostawy wynosi około 30 dni, ale czasami trzeba czekać około 45-60 dni.Jeśli potrzebujesz nasz produkt w trybie pilnym, proszę, nie wybieraj lotniczą mail poczta wieloryba.Zalecamy wybrać EMS .Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości, ale z tanim kosztem węglowych części rowerowych, zapraszamy współpracowników na całym świecie dla sprzedaży hurtowej i na zamówienie.Ponadto, możemy przyjąć DIY dla produktów, takich jak dodawanie nazwy, zmiana koloru i twojego preferowanego obrazu.Wysyłka:

1 przesyłka darmowa wysyłka za pośrednictwem china post shipping.

2 instrukcja:rozmiar i waga, które możemy zauważyć w szczegółach opakowania nie są rzeczywiste wagi i wielkości towaru, jeśli chcesz wiedzieć rzeczywisty ciężar i rozmiar, trzeba tylko skontaktować się z nami. 3 Termin dostawy:

1) transport w krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni

2) odległych kraju około 2-8 tygodni 4. Jeżeli kupujący chce korzystać z szybszego sposobu wysyłki jak EMS, DHL, itp., prosimy o kontakt z nami doręczenia powiększenia.

5 instrukcja:czas dostawy zależy od czasu odprawy celnej kupującego lub siły wyższej.Jeśli kupujący nie odbierze towaru w ciągu dłuższego czasu, mamy nadzieję, że kupujący może skontaktować się ze swoim urzędem celnym lub lokalnym skrzynką oddziałem, aby dostać towar w najbliższym czasie.

Po sprzedaży usługi:

Sprawdzimy jakość towaru przed wysyłką.Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, mamy nadzieję rozwiązać problemy z kupującym przez przyjazne stosunki z następujących sposobów:

1 Jeśli jest problem z jakością, kupujący może przedstawić argument w ciągu 15 dni od otrzymania towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub filmy wideo i inne dowody ze sprzedawcą w celu identyfikacji.

2 sztuczne uszkodzenia, kupujący biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

3 program obróbki jakości produktów:

1) kupujący zwraca towar do nas i ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki; po tym ,jak otrzymamy towar, wysyłamy nowy produkt do kupującego i za ponowną wysyłkę.

2) Jeśli towar (łączna cena łącznie z wysyłką wynosi mniej niż 10 dolarów USA) ma problemy z jakością, my ponownie wyślemy nowy produkt w następnym zamówieniu kupującego; jeśli kupujący nie planuje złożyć nowe zamówienie w niedalekiej przyszłości, kupujący może zapłacić koszt wysyłki ponownego wysyłania i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

Podatek:

Zapłata podatku-to obowiązek każdego obywatela, wygląd-to odpowiedzialność kupującego, kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki.Z powodu podatku problemy, kupujący chce otrzymać towar, kupujący powinien ponosić odpowiedzialność za przesyłkę i do domu.

Opinie:

1 jesteśmy zależni od naszej satysfakcji klienta, aby odnieść sukces.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

2 Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię.Zostawimy ci pozytywny komentarz później.

3 skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub z naszym kierownika handlowego:Hellen , zanim wystawisz jakieś negatywne lub neutralne opinie.Będziemy mieć do czynienia z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy jak najszybciej.

Pracujemy 6 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty czas pekin.

Życzę ci mieć duże doświadczenie zakupów jest tutaj!

 • Rozmiar: 700c
 • Wykończenie: połysk / matowy (domyślnie matowy)
 • Państwo: 100 nowy
 • Otwór Na Szprychy: 16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 otwory
 • Szerokość Felgi: 23 / 25mm (domyślnie 23mm)
 • System Hamulcowy: V Tarczowe
 • marka: КВИЛЕФУ
 • Odpowiedni Rower: Rower Szosowy / Utwór / Nieruchomy Rower
 • Materiał Koła: skośnym 12K włókno węglowe
 • Numer Modelu: 50 mm felgi-twill 12K

 • Author: Alfimovavera
 • Date: 2020-11-20
 • All looks good. Carbon wheel makes a high quality impression. Still needs a spokes and test.
 • 5/5