Samochodowe, Reflektory

LED Car pedal light For Renault Talisman 2019 2020 Pathway welcome scuff Light Door moving pedal lights

Rating
zł235.96 zł117.98

AMIGE 4PCS Acrylic Moving LED Welcome Pedal Car Scuff Plate Pedal Door Sill Pathway Light For Renault Talisman 2019 2020

Ciesz się zakupami !!!

Proszę, upewnij się, że lampa pasuje do twojego samochodu, przed dokonaniem zamówienia, jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, dziękuję Ci bardzo!

Efekt Zabudowy

Warunki użytkowania

*Wysyłka

--1 DHL/UPS/FedEx/TNT/czas:3-7 dni roboczych,EMS:7-14 dni roboczych,porcelanowa poczta Lotnicza poczta przyjmuje 15-60 dni roboczych na

różne kraje.Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z lokalnej usług pocztowych lub międzynarodowymi kontrolami celnymi.

--2 zastrzegamy sobie prawo określić najlepszy sposób dostawy i przewoźnika.

--3 jeśli paczki z Chin,generowane przez klienta opodatkowane w momencie górowania,ponosi kupujący.

*Wsparcie

--Wiadomość ze szczegółami dostawy są wysyłane po załadunku.Proszę odpowiedzieć na tę wiadomość, aby skontaktować się z nami w każdej sprawie.Nasz dział obsługi klienta odpowie na twoją wiadomość w ciągu 24 godzin i zrobi wszystko, aby ci pomóc.

*Gwarancja

- Jeśli są jakieś problemy w tym procesie , prosimy o kontakt z nami po raz pierwszy, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci rozwiązać ten problem.

Zanim damy rozwiązania, proszę nie otwierać spór czy nie zostawiaj złą opinię, kolejność sporów i złe opinie nie mogą korzystać z serwisu gwarancyjnego!

*Polityka Zwrotów

--1 towar może być zwrócony do zwrotu lub wymiany w ciągu 7 dni od daty zakupu.Zwracany towar musi być nieużywany, w oryginalnym opakowaniu i zawierać wszystkie akcesoria.Koszt dostawy nie podlega zwrotowi.

--2. proszę, skontaktuj się ze sprzedawcą do jakiegokolwiek zwrotu.Sprzedający dostarczy kupującemu uprawnienie do zwrotu towaru (RMA, return material authorization).

Wszelkie towary zwracane sprzedającemu, bez numeru RMA nie będą przyjmowane.Proszę podać śledzenie zwrotu No.to szybciej zapewnić zwrot pieniędzy.

--3 będziemy wykorzystywać wszystkie zasoby do tego, aby państwa zwrot obsłużono szybko i bez zbędnych kłopotów.Prosimy o kontakt z nami w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z produktem lub usługą, przed przejściem do Uwalniamykomorki.pl do rozwiązania.

*Opinie i oceny

--Twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszego biznesu.

--Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami , po prostu nie wahaj się skontaktować się z nami, zanim zostawisz każdy neutralną lub negatywną opinię, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić twoje zadowolenie.

 • marka: AMIGE
 • Rozmiar Tylnej Pedału: 25,0*6,5 cm
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Typ Towaru: Witamy Światło
 • Rozmiar Przedniego Błotnika: 50,0*6,5 cm
 • Wat: 5W
 • Typ: Samoprzylepna Naklejka
 • Kolor: czerwony/niebieski/biały
 • Nazwa Modelu: Renault Talisman 2019 2020
 • Materiał: Akrylowy
 • Umieszczenie Naklejki: Drzwi i linia talii
 • Napięcie: DC 12V