Przenośne Urządzenia

3 szt 3D zakrzywione ostrze pełne pokrycie miękka folia ochronna pokrywa ochrona dla Fitbit Sense/Versa 3 Watch Screen Protector Case

Rating
zł40.59 zł16.24

3 szt 3D zakrzywione ostrze pełne pokrycie miękka folia ochronna pokrywa ochrona dla Fitbit Sense/Versa 3 Watch Screen Protector Case >>>>>>>>>>szczegóły produktu

Cechy: 1. kompatybilne urządzenia: 3D pełny ekran ochraniacz nadaje się tylko dla Fitbit Sense, dla Fitbit Versa 3 Smartwatch.

2. Pełna ochrona: zabezpieczenie ekranu inteligentne godzin jest przeznaczone do zapewnienia pełnej ochrony twoich dotykowych godzin przed upadkiem, zadrapaniami i zarysowaniami.

3. wysoka jakość: folia ochronna ekranu wykonana jest z wysokiej jakości elastycznego materiału.I ma premii rzemiosła, aby połączyć wysoką czułość reakcji, самовосстанавливающуюся trwałość i nie желтеющую optyczną przejrzystość w miękkiej i twardej folii.

4. brak pęcherzyków: klej do miękkiego osłony działa dobrze, i po jego użyciu nie ma pęcherzyków powietrza.Po zainstalowaniu jest idealny i praktyczny.

5. Łatwy w instalacji: ochraniacz ekranu jest dostarczany z narzędziem i instrukcjami.To pomoże ci uniknąć powstawania pęcherzyków powietrza w trakcie procesu instalacji.Możesz użyć tego narzędzia, aby łatwo wycisnąć powietrze.

Dane techniczne:

Materiał: PC

Kolor: czarny

Nadaje się do: Fitbit Sense, dla Versa 3

list przewozowy:

3*PC miękka folia >>>>>>>>>>polecenie Pokaż

>>>>>>>>>>Po Sprzedaży

Jeśli chcesz zamówić w dużej ilości, prosimy o kontakt z nami.Zaproponujemy ci najlepszą cenę!

1. wysyłamy pakiet out wśród 3 dni roboczych, po tym jak kompensacja jasna.

2.wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy

3.przedstawione obrazy nie są faktycznym przedmiotem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

4.usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.

5.czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6.Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten produkt jest już w swoim posiadaniu ponad 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Tu nie ma żadnych wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2.wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu,musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów, dołączonych do zestawu, po tym, jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Uwalniamykomorki.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty wynosi 1.12 miesiąca (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu,jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY LUB

3. WYMIEŃ CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

4.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Uwalniamykomorki.pl!

1. Szanowni Klienci, dziękujemy za twój biznes, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług prosimy ocenić szczegóły transakcji (szczegółowe oceny sprzedawcy) na Uwalniamykomorki.pl z"idealnymi 5 gwiazdami" i zostaw nam pozytywną opinię.My również zrobimy to samo dla ciebie.

2.Jeśli nie jesteś zadowolony z transakcji z jakiegokolwiek powodu, proszę, nie spiesz się, aby zostawić negatywny/neutralny komentarz.

3.Ciężko pracujemy, aby upewnić się, że klient Uwalniamykomorki.pl w 100% zadowolony i rozwiązuje wszelkie problemy dla ciebie.Wierzymy, że wszystko można rozwiązać za pomocą komunikacji.Będziemy tutaj, aby zaoferować państwu najlepsze usługi.4.Wszystkie e-maile i wiadomości będą rozpatrywane w ciągu 1 dnia roboczego.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w czasie wakacji.

  • Typ: Przypadki
  • Kompatybilność: Inne
  • marka: ШЗОНЫ
  • Język: English
  • Funkcja: Push-Wiadomość
  • Grupa Wiekowa Zastosowania: Dorosły
  • Pochodzenie: AE(pochodzenie)