Zewnętrzne Akcesoria

Doły i perły PITBULL Dog Winylowa naklejka na samochód, naklejki na laptopa, naklejki na ścianę okna samochodu moto 4x4

Rating
zł19.66 zł7.87

Sprowadzony ci ЙИМУ i jest w chińskich zjednoczonych.Nasze naklejki marki YIMU wycinane są pod ciśnieniem i są wykonane z высокоглянцевой polimerowej каландрированной vinyl film, który nadaje się do użytku na zewnątrz lub do użytku wewnętrznego.Ta winylowa folia doskonale nadaje się do zastosowań wymagających elastyczności, trwałości, odporności na światło słoneczne - jest bardziej trwały, niż papierowa naklejka, i może wynosić na zewnątrz do 6 lat.Te naklejki są stosowane podobnie tymczasowego tatuażu i przeznaczone są do zabudowy w temperaturze od 50°F/10°C do 90°F/32°C na czyste, gładkie powierzchnie: pojazdy, łodzie, motocykle, skutery, samochody dostawcze, quady, deski surfingowe, deskorolki, mieszkalne lub komercyjne okna, laptopy, tablety, komputery, ściany wewnętrzne i wiele innych.

Przezroczysta taśma do nakładania ułatwia pozycjonowanie, a półprzezroczysta taśmę do nakładania można nakładać na sucho lub na mokro.Kiedy nadejdzie czas, naklejki wykonywane są za pomocą suszarki lub ciepła pistoletu i nie pozostawiają śladów uszkodzeń.Każdy pozostałą resztę można wyczyścić ręcznikiem, z mineralnymi alkoholami lub zestawem środek do usuwania kleju, jednak po usunięciu naklejki nie mogą być ponownie wykorzystane.Masz pytanie, szukasz innego koloru, potrzebny jest indywidualny wymiar lub indywidualny projekt?Możesz skontaktować się z nami.

Obecnie akceptujemy płatności za pomocą karty debetowej Visa, MasterCard, Maestro, QIWI, WebMoney, Boleto, Western Union i przelew bankowy.Inne opcje płatności będą dostępne na Uwalniamykomorki.pl później.

1. Swoje produkty wysyłają w ciągu pięciu dni roboczych po otrzymaniu płatności. (My powiadomimy cię poprzez e-mail, jeśli jakakolwiek zwłoka nastąpiła z powodu uroczystych wydarzeń.)

2. proszę, wpisz swój pełny adres do wysyłki z numerem kontaktowym telefonu, szczególnie klienci, Proszę potwierdzić twoje imię i nazwisko.

3. Proszę zwrócić uwagę, że nie będziemy ponosić odpowiedzialności za cło, tam mogą być cła ze względu na niektórych krajów polityki celnej.Jak tylko to się stanie, zrób celne samodzielnie.

  • Kategoria: Naklejki
  • Umieszczenie Naklejki: Całe Ciało
  • Typ Naklejki: Kreatywne Naklejki
  • Rodzaj Materiału: KK
  • Opakowanie: Nie Pakuje
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)