550W precyzyjny mini-metalowy tokarka металлообрабатывающий tokarka ze zmienną prędkością przetwarzania

Uwaga 1: dla rosyjskiego klienta cena zawiera odprawę i koszt wysyłki do miasta.Trzeba odebrać towar z naszego magazynu w lokalnym mieście.W celu uzyskania ceny od drzwi do drzwi, proszę, skontaktuj się z nami.

Uwaga 2: dla klienta z Europy i USA mamy zapas na magazynie UE i USA.Ładunek jest dostarczane bezpośrednio do drzwi.Żadnych ceł i podatków, ale nie mogę wysłać statek na wyspy.

Uwaga 3: f lub klient, który nie należy do UE, nasz samochód domyślnie korzysta z 220V do europejskich wtyczek.Jeśli pochodzisz z kraju spoza UE, i trzeba 110 W amerykańskich wtyczek, prosimy o kontakt z nami.Opis produktu

Wprowadzenie:

Ten precyzyjny mini-tokarka przeznaczona jest do wykonywania różnych rodzajów toczenia metalu.Ten samochód można użyć w takich dziedzinach, jak mini-precyzyjna obróbka detali, obróbka próbek i symulacja pracy.Precyzyjny mini-tokarka idealny dla miłośników lub modelarzy, którzy chcą dodać końcowe szczegóły w swój projekt budowlany.

Jeśli skręcimy, spotkać liner lub robisz tuleje, wrzeciona, prototypy lub modelu, ten precyzyjny mini-tokarka poradzi sobie z tym zadaniem!Z 18 rzeźbami, automatycznym podawaniem i bezpiecznik gniazda z микропереключателем ten mini-tokarka idealnie nadaje się do stosowania w laboratoriach, warsztatach, inżynierii i placówkach oświatowych.

Adwantage produktu: otwórz przełącznik, aby rozpocząć pracę, nie musisz martwić się o to, aby nie dotykać buta, aby przynieść zagrożenia bezpieczeństwa, awaryjne wyłączanie zasilania, po prostu weź czerwoną pokrywę, aby wyłączyć, bardzo bezpiecznie.Teleskopowe zestawy z podziałką, można intuicyjnie zobaczyć długość teleskopowej rączki skali, precyzyjne skalowanie może być cyfrowym i standaryzowany, ale również i boczne przenoszenie.Regulując przełącznik prędkości, można kontrolować prędkość obrotowa wrzeciona od 100 do 2500 obr / min Maszyna jest wyposażona w plastikowych nylonu zębatych, silny, wytrzymały, trwały, bardziej dokładne obrotami.W szczególności, wątek jest bardziej dokładne.Urządzenie wykorzystuje четырехходовую obrotowy uchwyt głowicę, która może mieć cztery wspólnych obrotu.Duże pokrętło przesuwne mobilna, mała gałka poślizgu mobilna, uchwyt седловины łóżka mobilna, uchwyt konika mobilna, pokrywa konika телескопичная, strona konika moving położenia skala, działalność bardziej dokładne, bardziej profesjonalny występ.

Cechy: 【solidna aluminiowa konstrukcja】- mini-metalu tokarki wykonane z wysokiej jakości żelaza.Wyposażone nylonu zębatych, ten tokarka jest trwałe, wytrzymałe, bardziej precyzyjne obracanie i profesjonalnym.Mini tokarka do metalu moc silnika: 550 Watt.Pełnowymiarowa błotnik zapewnia maksymalną ochronę. 【Bezstopniowa regulacja prędkości】- Prędkość obrotowa wrzeciona od 0-2250 obr. / min. do przodu i do tyłu na wszystkich prędkościach.Pracuj albo ręcznie, albo z automatyczną regulacją prędkości posuwu.Handness i dokładność v-slideways uzyskane surowce, upałem wzmacnia i Szlifierskiego.Przycisk zatrzymania awaryjnego jest włączona. 【Precyzyjny 3-szczękowy uchwyt】- mini-metalowego uchwytu tokarki, 3-szczękowy samocentrujące chwyt, dla zrównoważonej zabudowy cylindrycznych materiałów.Ochrona tyłu jest włączona.Wrzeciono jest obsługiwany precyzyjny stożkowe rolki łożyskowane, dokładność wrzeciona znajduje się w zasięgu 0,0004"(0,01 mm). 【Profesjonalny integralną wakacje】- mini-metalowy tokarka quick change tool post może osiągnąć postanowień wewnętrznej cięcia, cięcia czołowego i stożkowej cięcia, zmieniając kąt poczta narzędzia i regulując integralną wakacje.Profesjonalne przekrój poślizg opracowany z ściernego odporności, swobodnie przesuwając ostrze z podajnikiem pręta. 【Szerokie zastosowanie】- agregat z silnikiem prądu stałego, ten mini-tokarka do metalu tarcza do cięcia narzędzie może być wykorzystywane w takich dziedzinach, jak mini-precyzyjna obróbka detali, obróbka próbek i modelujące pracy.

Główne Cechy

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Poziomy
  • CNC lub nie: Normalny
  • stan: NOWA
  • Numer Modelu: 0618WXCC000000001V2
  • Wtyk: EU
  • Dowód: CE