Maszyny I Akcesoria

MZG TP 30 45 60 stopni tokarka CNC, obróbka stali wolframu frez wstawić uchwyt rurowy frezy wiertła stożkowe narzędzia

Rating
zł82.59 zł66.07

MZG TP 30 45 60 stopni tokarka CNC, obróbka stali wolframu frez wstawić uchwyt rurowy frezy wiertła stożkowe narzędzia

1.MZG sfazowania narzędzia polecenie specyfika

2.narzędzia do fazowania MZG zdjęcia produktu

3.Informacje o opakowaniu narzędzi do fazowania MZG

4.opcja z rodziny narzędzi MZG

5.instrukcja obsługi frezarek narzędzi MZG zasadami bezpieczeństwa dla narzędzi skrawających 1 Wstęp firma MZG zadała etykietę "ostrożnie" lub "ostrzeżenie" na opakowania produktów, narzędzi skrawających, a nie narzędzie.Przed użyciem i obchodzeniem się z dowolnymi produktami narzędzi skrawających i treści narzędzia tnącego należy przeczytać ten podręcznik, aby były one używane poprawnie.Ponadto, w ramach swojej nauki bezpieczeństwa,proszę, nie zapomnij, aby pokazać wszystkich swoich rzeczywistych operatorów z treścią tego podręcznika. 2 podstawowe informacje dla materiałów narzędzi skrawających 2-1 terminy techniczne materiał narzędzia tnącego: terminologia dla materiałów narzędzi skrawających,takich jak cemented carbide, węglik powlekany,ceramika, ceramika z powłoką,ceramika, płytki CBN i PCD.Карбидный materiał: cement węglik z WC(węglik wolframu) jako podstawowy składnik. 2-2 właściwości fizyczne wygląd: zależy od materiałów(na przykład, szary,czarny,złoty, itp.) Zapach:brak twardość:węglik/ceramika 5~30GPaHV, ceramika 10-40 GPaHV CBN 20~50GPaHV,PCD 80~120 GPaHV Sp.Gr.:węglik 9~16, ceramika 5~9, ceramika 2~7,CBN/PCD 3~5 2-3 skład węglik, azotek węgla-azotek i tlenek Z W,Ti, Al, Si, Ta,B, ect.i dodatkowo,metal, taki jak Co, Ni, Cr,Mo zawarte w niektóre tnące materiały.Środki ostrożności podczas korzystania z narzędzi skrawających 1.Wspólne narzędzia tnące

Środki ostrożności podczas korzystania z narzędzi tnących

Niepewność: bezpośrednie dotknięcie ostrej krawędzi skrawającej może spowodować obrażenia ciała.

Środki zaradcze: po zainstalowaniu narzędzia na maszynie lub usuwanie narzędzia z futerału, proszę, załóż rękawice ochronne.

Niepewność: nieprawidłowe użycie lub niewłaściwe warunki pracy mogą doprowadzić do uszkodzenia narzędzia lub rozproszenia złamania detali.

Środki zaradcze:użyj elementy bezpieczeństwa, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne

Użyj w zakresie naszych zalecanych warunków cięcia.

Zobacz nasz katalog lub instrukcji obsługi.

Niepewność: nadmierny wpływ lub zużyte wzrastają opory cięcia i mogą doprowadzić do uszkodzenia narzędzia i rozproszenia złamania detali.

Środki zaradcze: użyj elementy bezpieczeństwa, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne

Preferowany wcześniejszy wymiana narzędzi.

Niepewność: dyspersja ogrzewanej lub długich wiórów może doprowadzić do obrażeń ciała lub poparzenia.

Środki zaradcze: użyj elementy bezpieczeństwa, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne

Do usuwania wiórów, proszę, z góry zatrzymaj się i wykorzystaj przedmioty ochronne, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne.

Niepewność: narzędzia i materiały osiągają wysokich temperatur podczas cięcia.Bezpośredni dotyk do narzędzi i materiałów, wkrótce po cięcia może spowodować poparzenie.

Środki zaradcze:użyj elementy bezpieczeństwa, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne

Niepewność: iskry, wydzielanie ciepła lub wiórów w wysokiej temperaturze podczas pracy mogą spowodować pojawienie się pliku.

Środki zaradcze: proszę, nie biega wokół strefy zagrożenia, w której istnieje pewne ryzyko pożaru lub wybuchu.

W przypadku stosowania oleju płynu chłodzącego, proszę, upewnij się, że masz wystarczającą ilość sprzętu przeciwpożarowego.

Zmienność: brak dynamicznej równowagi podczas szybkich obrotów powoduje wibracje, które mogą doprowadzić do uszkodzenia narzędzia.

Środki zaradcze: użyj elementy bezpieczeństwa, takie jak okulary ochronne i rękawice ochronne

Proszę, przeprowadź test operację przed cięciem i upewnij się, że nie ma wibracji lub niezwykłego dźwięku.

Niepewność: bezpośrednie dotknięcie заусенцам, powstałym na szorstkiej powierzchni obrabianego przedmiotu, może spowodować obrażenia ciała.

Środki zaradcze: nie dotykaj przedmiocie gołą ręką.

2.Indeksowane Narzędzia Tnące

Niepewność: jeśli wstawianie lub inne części instrumentu nie jest ustawiony prawidłowo, może upaść lub ulec uszkodzeniu, co może spowodować obrażenia ciała.

Środki zaradcze: proszę, oczyść wciskane kieszenie lub zaciskowe części przed założeniem wkładki.

Proszę zainstalować wstawić tylko z dołączonym kluczem i upewnij się, że wstawiania lub części zaciśnięte w pełni.Nigdy nie należy używać wkładki lub części, inne niż określone.

Niepewność: jeśli wstawiania zaciśnięte zbyt mocno dodatkowymi narzędziami, takimi jak rury, itp., wstawiania lub obudowy mogą się złamać.

Środki zaradcze: nie należy stosować środki pomocnicze, takie jak rury.Proszę zainstalować go tylko za pomocą dołączonego klucza.

Niepewność: gdy narzędzia są używane w bardzo szybkim obracaniu, wstawiania lub części mogą wyrwać się z ciała z powodu siły odśrodkowej.Opis: w procedurach obsługi, należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo.

Środki zaradcze: użyj w zakresie naszych zalecanych warunków cięcia.

Precyzja i równowaga wrzeciona obrabiarki powinny być regularnie sprawdzane i regulowane, aby zapobiec zużycie łożysk z powodu ekscentrycznego obrotów. 3.frezy i inne narzędzia tnące

  • Długość Całkowita: 130mm
  • Średnica: 20mm
  • Materiał: Węglik
  • Typ: Narzędzia Do Fazowania
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: TP-30 45 60
  • marka: мзг