top

SONOFF T0US 3C Smart Home Wifi/APP Remote Control Glass Panel Light Touch 3Gang LED Backlight Wall Switch działa z Alexa IFTTT

Rating
zł83.69 zł58.60





Ścienne wyłączniki SONOFF TX T0 Series US-Typ WiFi Wall Switchers

Opis produktu: SONOFF T0 US Wifi Smart Wall Switch można sterować zdalnie za pomocą telefonu, a urządzenie podłączone do przełączników, mogą pracować niezależnie.Działa z Amazon Alexa i Google Assistant, które pozwalają włączać lub wyłączać swoje urządzenia za pomocą polecenia głosowego, idealny dla tych, którzy muszą wykonać dużo pracy domowej.Lekkie naciśnięcie w celu ułatwienia zarządzania.Ustaw czas dla urządzeń i przełączniki pomogą ci się automatycznie włączyć lub wyłączyć je.Po prostu zaznacz zdarzenie, które musi się zdarzyć, aby wywołać jedno urządzenie SONOFF lub grupy urządzeń jednym dotknięciem na swoim telefonie.Twoje urządzenia nie będą działać z powodu nieprawidłowej sieci Wi-Fi, dlatego system zarządzania siecią lan jest przeznaczona do tego, aby mogli normalnie pracować.Zdalne sterowanie urządzeniami za pomocą telefonu włączanie/wyłączanie urządzenia za pomocą dotykowych przycisków Amazon Alexa i Google Assistant do wygodnego sterowania ustawić określony czas w celu włączenia/wyłączenia urządzenia należy skonfigurować jeden lub grupy urządzeń SONOFF, aby włączyć/wyłączyć za pomocą prostego ta zarządzaj urządzeniem wraz z rodziną poprzez udostępnianie urządzeń zsynchronizuj stan urządzenia w czasie rzeczywistym z telefonem IFTTT service wyzwala mnóstwo czynności wymagany jest przewód neutralny Uwaga: ścienny dotykowy włącznik sonoff T0US musi być zasilany od żywych i neutralnych przewodów.

Temat Wysyłki

1.DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE.Robimy przesyłkę w ciągu 2-15 dni po potwierdzeniu płatności.

2.zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3.Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4.usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.Nie możemy wziąć na siebie odpowiedzialności za wszelkie celną opóźnienie.

5. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

6 należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

7 nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie cła lub podatku na impotencję.

Zwrot towaru i pieniędzy

1.masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretne przyczyny zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Uwalniamykomorki.pl.KWOTA WYGRANĄ.Czy można wybrać sobie wymianę.

4.będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

O Gwarancji

1.1 rok ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2.uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

O Sprzężenia Zwrotnego

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Jeśli jest coś,co możemy ci pomóc lub podać, proszę, skontaktuj się z nami!

 • Max. Aktualny: 2A/gang
 • Kluczową Cechą 2: Zgodność z alexa google home
 • marka: sonoff
 • Max. Siła: 480W/Gang
 • Kompatybilność: Wszystko Jest Zgodny
 • Typ: Wifi Dotykowy włącznik światła
 • Kolor Wyświetlacza: Biały
 • rozmiar produktu: 120*75*40 mm (l*W*h)
 • Materiał: Hartowana szklana panel + PC
 • Numer Modelu: T0US3C
 • Kamera Jest Wyposażona W: No
 • Kluczową Cechą 1: Aplikacja/ Głos /Zdalne Sterowanie
 • Skorzystaj z: Uniwersalny
 • Stan złożenia: Gotowy do pracy
 • źródło zasilania: 100-240V AC