Pomiarowe I Przyrządy Analityczne

KAPRO precyzyjny 340 stopni składany cylinder magnetyczny poziom rurociągu mini poziomica do ustawienia drewnianych słupów rury

Rating
zł95.29 zł72.40

KAPRO precyzyjny 340 stopni składany cylinder magnetyczny poziom rurociągu mini poziomica do ustawienia drewnianych słupów rury

O firmie PAPRO

Produkty są w 100% marką PAPRO.

Płatność

Akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW;

Jeśli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 5 dni.

Wysyłka

Wyślemy paczkę w ciągu 1-5 dni roboczych dla zamówień.Wszystkie przedmioty zazwyczaj wysyłane lotniczą ChinaPost lub e-Packet.Rosyjscy klienci zazwyczaj używamy Posti Finland Polish Air.

Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami czas.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Twoje zadowolenie to nasza największa nagroda i siła!

Uwaga: wysyłamy tylko na podany w zamówieniu adres.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie podatki, cła i inne opłaty, wyprodukowane w kraju kupującego!

Zwrot I Zwrot Środków

Zapewniamy gwarancję 180 dni na wszystkie wymienione produkty.Jeśli masz uszkodzony pakiet, może on być zwrócony w ciągu 10 dni po zarejestrowaniu się na pakiet.

Proszę zwrócić uwagę, że zwrócony towar musi być w pierwotnych warunkach, a kupujący ponosi koszty przesyłki zwrotnej.

Opinie

Twoje zadowolenie i pozytywne opinie będą naszą najlepszą internetowej za obsługę ciebie.Jeśli czujesz się zadowolony z naszych produktów i usług, proszę zostawić nam swoją pozytywną opinię.Wasze opinie będą bardzo mile widziane i pomogą nam lepiej służyć.

Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, prosimy o kontakt z nami przed wysłaniem negatywną opinię.Jak tylko zostanie poinformowany o problemie, wszyscy nasi pracownicy postarają się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc ci rozwiązać zaistniały problem.Dziękuję za zrozumienie.

Czas Pracy

8:30-12:00, 14:00-18:00, od poniedziałku do piątku

9:30-12:00 sobota

  • marka: Капрон
  • Numer Modelu: 340