FTTH ESC250D APC UPC однорежимный światłowodowy SC UPC Quick Fast Field Assembly Connector

Cechy:

1. nadające się do użycia projekt FTTH

2. Możliwość instalacji w warunkach polowych

3. Utrata wstawiania mniej niż 0,3 db

4. metalowa V-kształtna jamy działa dobrze w wysokich i niskich temperaturach

5. Instalacja w mniej niż 1 minutę

6. niezawodne i doskonałe parametry optyczne

Aplikacja:

1. ramki dystrybucji

2. konserwacja lub naprawa awaryjna światłowodowych sieci

3. łączeniowe panelu

4. wyjścia FTTH

5. polowa słowo

POLECENIE

Parametry Techniczne

Dotyczy

Kabel upadku / kryty kabel

Kabel upadku 2.0 mm, 3.0 mm

Średnica włókien optycznych

CM(9/125), MM(50/125, 62,5/125)

125 µm ( 657A i 657B )

Średnica gęstego bufora

250 µm

Tryb włókna

Tryb single

Czas pracy

Około 100 Z(bez przycinania włókna)

Utrata wstawić

≤ 0.3 db(1310 nm i 1550 nm)

Nawrotnych straty

> 50 db(PC), >> 55 db(UPC), >>> 65 db(APC)

Wytrzymałość mocowania nagiego włókna

>5 N

Wytrzymałość mocowania uchwytu nagiego włókna

>10 N

Granica wytrzymałości

>50 N

Korzystanie temperatury

-40~+75°C

Online wytrzymałość na rozciąganie (20 H)

IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db

Wytrzymałość mechaniczna (500 razy)

IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db

P

icture Show

Jak korzystać z

  • Rozmiar: 22X32X21
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Długość Produktu: 1m
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Kompatybilny: TP-link
  • Typ Złącza: SC/UPC
  • Dowód: NIE
  • marka: AUA
  • Numer Modelu: SC UPC

  • Author: Tommasogieri
  • Date: 2020-11-04
  • toppppp
  • 5/5