Zabawki Zdalnie Sterowane

Radiolink T8FB 8CH RC nadajnik i odbiornik R8EF 2.4 GHz Radio Controller SBUS/PPM/PWM do wyścigów drona/nieruchomego skrzydła i wielu innych (M

Rating
zł180.87 zł157.35

Radiolink-to nowoczesna firma produkcyjna, zajmująca się badaniami, produkcją i marketingiem zdalnie sterowanych modeli nadajników radiowych.Nasze produkty obejmowały: rc nadajnik, kontroler lotu, odbiornik GPS, bezzałogowy szybowiec urządzenie itp. staramy się zapewnić klientom wysoką niezawodność i wysoką wydajność spożywczego rozwiązań, a także wsparcie techniczne i przyjazną obsługę posprzedażną.

T8FB z chipem TI CC2500(Open TX) i prędkością transmisji trzy razy szybciej, niż Open TX, 16 kanałów sekwencyjną częstotliwości sekwencji, скачкообразная przebudowa sprawia, że T8FB mieć lepszą противоинтерференционную zdolność jak w jednym paśmie częstotliwości, jak i w różnych zakresach częstotliwości.Odległość sterowania wynosi 500 metrów na ziemi i 1000 metrów w powietrzu. (Rzeczywista odległość sterowania zależy od twojej lądowej i środowiska)

Ergonomiczny wygląd i kilka przełączników

2 przełącznika VR, 1 przełącznik z trzema biegami, 1 przełącznik z dwoma biegami.

Dzięki innowacyjności i niezależnego, koncepcja, to doskonały wybór dla twojego drona.Konfigurowanie ustawień oraz uaktualnienie oprogramowania sprzętowego za pośrednictwem aplikacji Android

Podłącz T8FB do komputera za pomocą kabla USB z systemem Android, a następnie dostosuj odpowiednie opcje.To może pomóc twojej T8FB zawsze najbardziej zaawansowany system i program.

Funkcja tworzenia kopii zapasowych danych USB T8FB pomaga łatwo zapisać i skopiować ustawienia parametrów.Firmware update T8FB i oprogramowanie ustawienia parametrów obsługują SYSTEM win7, win8, win10 i XP, a aplikacje ustawienia parametrów obsługują tylko Android.Gumtree ochrona przed Неполярности połączenia inteligentne

Nie zaszkodzi płytki drukowanej nadajnika i odbiornika, nawet przy długotrwałym podłączeniu антиполярности.Uniwersalne złącze JST battery obsługuje kilka baterii, takich jak 4 szt AA lub 2s-4S LiPo battery.

Szeroki Zakres Napięcia Wejściowego

Napięcie robocze wynosi 4,8 v~18 w, zastosowanie do akumulatorów typu 2s-4S Li-Po lub 4 sztuki AA.Rozmiar komory akumulatora(l*W*h) wynosi 115*35*24 mm. Przyjdź z odbiornikiem R8EF 2.4 GHz 8CH

Radiolink R8EF 2.4 GHz, 8-kanałowy nadajnik-odbiornik, obsługa sygnału S-BUS/PPM/PWM, nadaje się do nadajnika Radiolink T8FB.

Szybko nacisnąć przycisk ID SET dwa razy w ciągu 1 sekundy, sygnał zmieni się z PWM na S-BUS i PPM.Czerwona dioda led wskazuje na PWM, niebieski/fioletowy dioda led wskazuje na S-BUS i PPM.

Napięcie pracy: 4.8-10V rozmiar: 48.5*21*11 mm

Niskie zużycie baterii

Tryb impulsowy zasilacz(SMPS) obsługuje prąd T8FB mniej niż 80 ma.Z naszego sprzętu konstrukcją unikać interwencji SMPS.

Lipo-bateria 3S 1800mAh może pracować więcej niż 20 godzin.Dla Kompletnych Typów

Garnitur dla wszystkich usuniętych RC-samoloty, w tym nieruchome skrzydło 2 aerodynamicznych profilu 3 tylnych, szybowiec 4 aerodynamicznych profilu 2 z tyłu i wszystko мультикоптеры, RC-samochody i łodzie. 21 centymetr długości anteny odbiornika specjalistycznego dobrze nadaje się do zdalnie sterowanych łodzi.

Co Masz

Podręcznik użytkownika R8FB x 1 odbiornik R8EF x 1 kabel USB OTG x1 akcesoria do zmiany trybu x 1

 • RC Parts & Accs: Złącza/Okablowanie
 • Z Tworzywa Sztucznego Typ: BRZUSZNEJ PRASA
 • Skorzystaj z: Pojazdy I Zabawki Zdalnie Sterowane
 • Materiał: Plastik
 • Atrybuty napędu: Montaż
 • Dla Typu Pojazdu: Samoloty
 • Aktualizacja Części/Akcesoria: Adapter
 • Urządzenia Peryferyjne/Urządzenia Zdalnego Sterowania: Pilot Zdalnego Sterowania
 • Akcesoria Do Narzędzi: Kategoria Złożenia
 • Rozmiar: 113 x 67 x 210mm
 • Numer Modelu: Радиолинк T8FB 8CH