Shenzhen Mzxykj .Electronic Co.,Ltd

Zapraszamy do naszego sklepu

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami

Opis

Lot 1 szt.

100% Nowy, Nigdy Nie Używany.

Informacje O Płatności

·Akceptujemy tylko usługę escrow.Dziękuję!

Klienci Międzynarodowi Uwaga:

1. )towary są wysyłane z Chin.

Wyślemy przesyłkę lotniczą poczta wieloryba lub lotniczą poczta Hongkongu,

większość krajów otrzymają przesyłkę w ciągu 10-25 dni roboczych.

Ponadto,możemy wysłać towar China express lub China EMS ,większość krajów przybędą przesyłka w ciągu 7-15 dni roboczych.koszt wysyłki, prosimy o kontakt z nami.

Termin dostawy zależy od miejsca docelowego i innych czynników, może potrwać do 30 dni roboczych.

Proszę, skontaktuj się z nami w ciągu miesiąca, jeżeli towar nie przybył.

2) cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

3).Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 2 dni ROBOCZYCH po otrzymaniu płatności są czyszczone.

4).wysyłamy towar tylko z potwierdzoną adresem url wskazanym Uwalniamykomorki.pl.Zanim zapłacisz, proszę, upewnij się, że twój adres w Uwalniamykomorki.pl pokrywa się z adresem, który chcesz nam wysłać

5) prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

6) wyślemy towar na adres, który podałeś podczas składania zamówienia, a nie adresu do wysyłki Uwalniamykomorki.pl.Towary mogą być połączone w jeden fakturę, ale całkowity koszt wysyłki będzie równa kwocie kosztów wysyłki i obsługi każdego towaru.

Zasady zwrotu

·Jeśli nie jesteś zadowolony z jego zamówieniem, możesz zwrócić/wymienić towar w ciągu 14 dni z pełnym zwrotem pieniędzy (za wyjątkiem dostawy) do momentu, gdy towar znajduje się w oryginalnym kształcie.proszę, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia z powrotem, poinformujemy cię adres zwrotny, po tym jak otrzymaliśmy pakiet, zwrócimy lub wymieniamy go . ·Zwracany towar musi być w oryginalnym stanie.

·Możemy odzyskać swoje pieniądze bez kosztów wysyłki.

Kontakty

1. zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, i nasz ranking sprzężenia zwrotnego odzwierciedla tę satysfakcję.

2. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy działu obsługi klienta witają cię przez e-mail lub zadzwoń do nas.Staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko jak to możliwe.Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami przed rozpoczęciem licytacji!Dziękuję.

3. proszę, napisz do nas przed wyjazdem każdy negatywną opinię lub otworzyć spór na Uwalniamykomorki.pl.Dbamy o naszych cenionych klientów i zawsze postaramy się pomóc.Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy niezwłocznie napisz do nas na e-mail.

Powodzenia i miłego zakupy!Pozostań w kontakcie i mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

  • Formularz Obciążenie: Niska Moc
  • Numer Modelu: FBR57ND24-W1
  • Korzystanie z: Auto
  • Chroń Funkcję: Zamknięte
  • Teoria: Твердотельное Przekaźnik
  • Napięcie: 24V
  • Źródło Zasilania: DC