Uwaga:zdjęcie jest tylko w celach informacyjnych.Rzeczywisty produkt może się różnić.Drewniana podstawka i jedwabny worek tylko dla tła wyświetlacza.

Długość całkowita:104 cm

Długość ostrza:73 cm

Długość rączki:28 cm

Szerokość ostrza:3,2 cm

Grubość końcówki:0,7 cm

Ostrość:Ostra

Saya: twarde drewno

Фучи I Kaszyra:Mosiądz

Habaki&Seppa:Mosiądz

Metody płatności na Uwalniamykomorki.pl są: Paypal,karta debetowa i karta redit.

Jeśli znajdziesz jakieś problemy podczas płatności, proszę nie wahaj się skontaktować się w internetowym centrum obsługi klienta Uwalniamykomorki.pl.Link zespołu obsługi klienta online 24/7:

Międzynarodowe Kupujący-Proszę Zwrócić Uwagę:

a)cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub koszt wysyłki, opłaty te są na odpowiedzialność kupującego.

b)prosimy o kontakt z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

1 wysyłamy towary na całym świecie!Proszę, upewnij się, że koszt wysyłki i metodę przed zakupem!Proszę zwrócić uwagę, że :TNT shipping methon only for no sharp sword.

2.proszę, upewnij się, że podany adres wysyłki jest podany poprawnie.Jeśli przesyłka zostanie zwrócona do nas, kupujący będzie odpowiedzialny za koszty ponownej wysyłki.

3.Zazwyczaj wysyłamy swoje produkty w ciągu 1-2 dni roboczych, a my będziemy używać gruby karton do pakowania swoich mieczy, więc proszę nie martw się o Dalekim transporcie.

4.Jak tylko towar zostanie wysłany, wyślemy ci wiadomość e-mail z numerem śledzenia poprzez system wiadomości Uwalniamykomorki.pl, można śledzić swój pakiet w dowolnym czasie.

W tym samym czasie nadal będziemy śledzić status swojego towaru, dopóki nie dostaniesz paczkę.

5.Jak tylko towary będą dostarczone lub odstrasza swoim zwyczajem, proszę, skontaktuj się ze swoim urzędem celnym, aby przesyłki z fakturą vat(który zostanie wysłany do ciebie po wysyłce towaru).

6. Proszę zwrócić uwagę, że każdy pakiet miecza musi dokonać odprawy celnej importu, kiedy pcakge przyjedzie na twój Celny biuro.Bardzo ważne jest, aby telefon pracował.

7.O opakowaniu kombajnu:

Kiedy zakupiłeś u nas kilka produktów, w niektórych przypadkach możemy połączyć opakowania i daje zniżki na połączenie wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować z nami,postaramy się zrobić wszystko, co możliwe dla ciebie.

Proszę uważnie przeczytać te zasady tak jak istnieją warunki sprzedaży, które regulują swoje zakupy:

1)Kiedy otrzymasz swój towar pocztą, proszę sprawdzić go od razu, aby upewnić się, że jest on zgodny z opisem w liście.

2)Jeśli masz problem z jakimkolwiek zakupem, skontaktuj się z nami, aby ją rozwiązać.Większość problemów można rozwiązać, okazując wsparcie techniczne.Nie musisz nic wysyłać z powrotem.

3)Jeśli znajdziesz jakieś wady w naszych produktach, prosimy o kontakt z nami w ciągu 3 dni od daty otrzymania towaru.Proszę upewnić się, niektóre obrazy o uszkodzonych towarów.Można uzyskać wymianę lub zwrot pieniędzy po sprawdzeniu.

4)pełny zwrot pieniędzy będzie możliwy z powodu brakującego lub uszkodzonego towaru w drodze.Z powodu celnej problemy odbiorcy, pakiet utrzymuje, zniszczone lub wraca z powrotem do nadawcy, zwrócimy zwrotu kupującemu, za wyjątkiem kosztów dostawy.

Kupując Ten Przedmiot.Musisz Przeczytać I Zgodzić Się Z Następujących Czynności:

Oświadczasz, że masz 16 lat lub więcej, osoby niepełnoletnie mogą naruszać lokalnych i / lub krajowych przepisów prawnych, kupując ten towar.Kupujący ponosi odpowiedzialność za utrzymanie tego, co on osiągnął pełnoletność do zakupu i otrzymania wysyłki danego towaru zgodnie z prawem swojego miasta i/lub stanu według powyższego kupującego adres zgodnie z prawem twojego miasta i /lub stanu.Ze wszystkimi nożami i mieczami trzeba się obchodzić bardzo ostrożnie.Użytkownik jest odpowiedzialny za sprawdzenie towaru pod kątem jakichkolwiek wad przed użyciem tego produktu.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia ciała, śmierć lub szkody materialne, spowodowane bezpośrednio lub pośrednio przez użytkownika wynikające z niewłaściwego stosowania niniejszego produktu.

został znaleziony w 2002 roku Вэйпином Чжэном, który jest prezesem firmy Zhejiang Zhengs Sword Company.Marka ta to seria dekoracyjnych mieczy.Głównymi produktami są anime i komiksy miecz, gry miecz,domowy ozdobny miecz itp...z modnym stylem, gwarancja jakości, niskiej ceny nieruchomości sprzedawanych za granicą.Ostrze obejmuje głównie stali węglowej stali, stali nierdzewnej i stali węglowej stali 1045.Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w najlepszych cenach z przyjaznym i szybka obsługa.

 • Materiał Ostrza: ZE STALI WĘGLOWEJ 1045
 • Temat: TV i kino postać
 • Cechą: Dekoracyjne craft handmade
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Pozycja nr.: ZS-9508
 • Styl: miecz katana
 • Typ: Dekoracyjne/sztuki walki/
 • Regionalna Cecha: JAPONIA
 • Materiał: Metal /drewno
 • Kolor: Czarny
 • Materiał płaszcza: twarde drewno
 • marka: miecz

 • Author: Ivan Divnel
 • Date: 2020-09-09
 • Top really top
 • 5/5