Wędkowanie

Wysokiej Jakości Torba Wędkarska Wielozadaniową, Wędka Torba Płótno Materiał Wędkarski Idealne Narzędzie Wędkarskie Akcesoria Casting Torba

Rating
zł32.76 zł19.66

Łączna kwota osiągnie 20 dolarów USA cut USD$1, osiągnie 40 usd cut USD$2 ,wyniesie 80 usd cut USD$4 .Proszę, zabierz kupon w przedniej części sklepu.

Pudełko na przynęty może spełniać te wędkarskim сумкам.Kup rybacką torby i pudełka z przynętą razem,odciąć 2 dolary teraz.

Wysokiej jakości płótno materiał wodoodporny wędkarskie worek wędka uniwersalna torba idealnie nadaje się do formowania połowów cechy: *Materiał:płótno (na żywo wodoodporny poziom) *PVC pręt wiadro *zagęszczanie klamry, bardziej trwałe *nadaje się do:basen, wędkarstwo,wędkarstwo morskie, przynęty wędkarskie *rozmiar:33*19*6 cm/13*7.5*2.4 W * najdłuższa długość pasa w talii:60*2 cm(może być regulowany) *najdłuższa długość nogi pasa:33*2 cm(może być regulowany) *kolor: 3 kolory do wyboru.Listę pakietów: 1*wędkarska torba (bez wędkarskiej cewki / wędki / skrzyni biegów i innych rybackich narzędzi) Uwaga: ponieważ jest to pomiarze,może jest jakiś błąd, proszę, w naturze dominuje.

Wysyłka: 1.Dostawa na całym świecie. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2.wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 3.Gwarantujemy wysyłki towarów poza wśród 24-72 godzin od potwierdzenia płatności za wyjątkiem świąt. 4.Jesteśmy wolni do wysyłki Uwalniamykomorki.pl standardowej wysyłce ,czas wysyłki około 15-45 dni.Jeśli chcesz skrócić czas dostawy .Możesz wybrać DHL,EMS lub inną firmę transportową ,ale musisz zapłacić dodatkową cenę.Wszelkie pytania, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. 5.nie możemy kontrolować czas dostawy po tym, jak wysłaliśmy towar.Jeśli nie otrzymałeś towar przez 45 dni.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem. 6.nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez służby celne, importowym,podatkami lub innymi cła. 7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.Zwroty i zwroty: 1.masz 5 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 5 dni, nie zostanie uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół. 2.wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia. 3.Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Uwalniamykomorki.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 4.będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.Gwarancja: 1,6 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące. 2.uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Uwalniamykomorki.pl!Opinia: utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • marka: юмоши
  • Ze stojakiem lub nie: No
  • Numer Modelu: Walki torba
  • Skorzystaj z: Uniwersalny
  • Materiał: Nylon
  • Warstwy: 4-warstwowa