Zabawki I Hobby

Modelowanie zwierząt pluszowe Nautilus Nautiloidea miękka zabawka morskie małże mielone mięso zwierząt dzieci prezent na urodziny

Rating
zł85.54

przedmiot: 1 szt pluszowe zabawki

materiał: pp bawełna

rozmiar:

wysokość około 18 cm

szerokość około 9 cm

usta do tylnej części miski długości około 20 cm

waga około 0,21 kg

Płatność:

Po otrzymaniu twojej płatności.Rzecz wysyła out z 1~2 dniami roboczymi.Wyślemy ci wiadomość e-mail, Jeśli towaru nie ma na magazynie, do dyskusji na temat skutecznych rozwiązań.

Dostawa:

1) Darmowa wysyłka na całym świecie(sprzedający zapłacił).Przez Uwalniamykomorki.pl Standard Shipping , e-packet.

2) poproś przyspieszoną wysyłkę( kupujący zapłacił), przez EMS, DHL, FEDEX.Zwykle około 3~7 dni docierają do ciebie.

Wszystkie zamówienia wysyłane są z monitorujący numerem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką obsługę.Jednak z powodu niesprzyjającej pogody, czystych obyczajów, świąt, itp. czasami mogą wystąpić nieprzewidziane opóźnienia.Jeżeli minęło już ponad 35 dni i nie został odebrany, natychmiast skontaktuj się z nami, możemy szybko znaleźć produkt i pomożemy go rozwiązać.

Zasady zwrotu i zwrotu środków:

Przyjmujemy zwrot i zwrot pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami przed powrotem.Są jakieś problemy po otrzymaniu przedmiotów, proszę dać nam znać.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem.koszt wysyłki i obsługi towaru nie podlega zwrotowi.Transport do wysyłania temu i ponownej wysyłki powinna być zapłacona przez kupującego.Przechowywać przedmioty i opakowanie w dobrym stanie.Jeśli masz jakiekolwiek wady lub opóźnienia, proszę, nie należy otwierać obudowy lub nie zostawiaj negatywną i naturalną opinię, to nie może rozwiązać żadnego problemu .Ale po prostu powiedz nam, my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem.

Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, mamy szczerą nadzieję, że możesz zostawić nam pozytywną opinię i cztery 5-gwiazdkowe szczegółowych rankingu sprzedawcy (DSR), które mają istotne znaczenie dla rozwoju naszej małej firmy.

Ponadto, Proszę, nie zostawiaj nas 1, 2, 3 lub 4-gwiazdkowe szczegółowe oceny sprzedającego, bo są równi ujemnego sprzężenia zwrotnego.Będziemy wdzięczni, jeśli dasz nam 5-gwiazdkowe szczegółowe oceny sprzedawców.Dziękuję.

Dropshipping:

Oferujemy również usługi w zakresie dostawy ładunku upadku.Wysyłamy części do klientów z tropić liczbę na raz.

Zamówienie dostawy upadku nie zawierać będzie cenę towaru i nasze informacje o sklepie.Po prostu daj nam znać, że zamówienie jest prosta obsługa.

Kontakt:

proszę nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili.

  • Wypełnienie: PP bawełna
  • Wysokość: 11cm-30CM
  • marka: Jujubetree
  • Przedział Wiekowy: Dorośli
  • Temat: Zwierzęta I Przyroda