top

YOYAL Outdoor Knife Sharpener T0931W profesjonalna mini-temperówka do noży Corundum Knife Sharpening System TAIDEA Production

Rating
zł243.32 zł128.95

T1002TC dwustopniowy (Diamentowe i ceramiczne) temperówka do noży kuchennych ,kamień do ostrzenia sprzęt temperówka do noży noże kuchenne narzędzia

TAIDEA profesjonalne wyposażenie system ostrzenia narzędzi Fix-angle z 4 kamieniami

Nie E : ponieważ urząd celny nie pozwala, nie dostarczamy хонинговальное olej.

Funkcja :

1. kamienie zmiennej Ziarna dla różnych wymagań ostrzenia.

2. wiele dyskretne kąty ostrzenia spotykają różne noże.

3. Naukowo opracowana хонинговальное olej do najlepszej ostrzenia.

Instrukcja 1. Instrukcja Montażu

A. otwórz instalatorów kątów i zabezpieczyć je przesuwne zamki, jak pokazano na rysunku.Proszę, upewnij się, że dwóch rzutów rożnych instalatora znajdują się na linii prostej i pionowo za pomocą uchwytu kątowego.

B. odkręć przedni śruba mocowania noża, aby dostosować się do grubości ostrza.Zamocuj zacisk noża do tyłu lub kręgosłupa ostrza noża w centrum ostrza noża.Dokręcić przednią śrubę i czarny śruba kciuka, aby mocno trzymać nóż.

C. wkręcić wyrównującej pręt w otwór kamiennego uchwytu.Dokręcić okrągłe mocowanie w dolnej części uchwytu.Włóż uchwyt w otwór uchwytu noża, a następnie umieścić temperówka na stabilnej powierzchni.

2.Instrukcje Dotyczące Szlifowania

A. nałóż po trochę oleju do honowania na kamień.Umieść wyrównującej pręt w otwór instalatora kątów dla odpowiedniego kąta ostrzenia.

B. jedna ręka trzyma pióro, druga trzyma kamienny uchwyt.Począwszy od surowego kamienia, a następnie do małego.Używać lekki i stałe ciśnienie, wyostrzyć nóż od pięty do czubka.Powtórz ćwiczenie 3-5 razy.

C. Gdy jedno ostrze ostro, odwróć nóż i powtórz kroki, aż nóż nie będzie wystarczająco ostre.

  • Opakowanie: hop-kieszeń
  • marka: TAIDEA
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Cechą: Запасенный
  • Szlifierka materiał: Korund
  • Rodzaj Metalu: stal nierdzewna
  • Numer Modelu: T0931W